Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak a combommal,...

Mit csináljak a combommal, hogy ne legyen vastagabb a tornától?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tanácsra lenne szükségem, mert kezdek kicsit elkeseredni. Az a helyzet, hogy fogyókúrázom már jó ideje, és el is értem a kívánt testsúlyomat. Viszont a combomon még mindig elég sok a felesleg, azt szeretném eltüntetni. Fogyni már kilókban nem szeretnék, centikben viszont annál inkább. Normálisan, egészségesen étkezem, nem koplalok, reggelire teljes kiőrlésű kenyeret (én sütöm, szóval tutira teljes kiőrlésű) paradicsommal, paprikával, sovány sajttal, egy pohár tejjel. Tízóraira gyümölcsöt, ebédre valami zöldséges kaját, néha halat is eszem. Uzsonnára sovány túrót natúr joghurttal összekeverve meg egy almát reszelve pici natúr joghurttal. Vacsira általában tojást, túrót, vagy valami zöldséges kaját eszek, de paradicsom, paprika stb. mindig van hozzá. Sportolok napi rendszerességgel, sőt naponta többször is. Délután szoktam kb. 70-80 percet tornázni, van mikor picit többet. Heti 3x a torna nagy része biciklizés és ugrálókötelezés, kiegészítve egy kis erősítéssel, heti 2x pedig pont fordítva: sok erősítés, kis biciklizés. Esténként is megvan minden nap a 20-25 perc, heti 3x még több is. Szépen kezd izmosodni a lábam, viszont még mindig van rajta háj is bőven, emiatt pedig egy centivel vastagabb lett a lábam mint korábban. Ha továbbra is sportolok, akkor el fog tűnni a háj a lábamról, és vékonyabb lesz, vagy csak tovább fog vastagodni? Azt sem bánnám, ha centiben ugyanennyi maradna, csak háj helyett szép izmos lenne, viszont vastagabbat semmiképpen nem szeretnék. Mit tanácsoltok?


Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikeredett, de már nem tudom mit csináljak. 19/l


2010. júl. 16. 21:05
 1/7 Esme.avantgarde válasza:
Ha mindíg becsületesen lenyújtod és nem fehérjeporon élsz,nem lesz vastagabb :)
2010. júl. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmiféle fehérjeport, meg semmi ilyesmit, és nyújtani is szoktam. Köszi a választ, akkor reménykedem, hogy a sport meghozza az eredményt! :) Azért még mások válaszát is szívesen olvasnám. :)
2010. júl. 16. 21:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy belekérdezek, de milyen nyújtó gyakorlatokat szoktál lábra/combra csinálni?
2010. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem a tornától vastagabb, hanem mert még mindig van rajta háj. Valószínűleg "körte alakú" vagy, ezért onnan fog utoljára lemenni a felesleg. Csináld tovább kitartóan, ha azt is sikerül leadnod, nagyon szexi izmos lábaid lesznek :)
2010. júl. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 1: tényleg körte alkat lehetsz 2:túl sok a sport! Ha délután van 70-80 perc + este is 25 az szerintem sok és lehet, h a combod is inkább izmos nem?
2010. júl. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nyújtás elősegíti az izom növekedését :)
2010. júl. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!


22:10-es: Hát most ezt így konkrétan nem tudom leírni, olyanokat, amiket pl. Rubint Réka is szokott a tornái végén...


22:35-ös: Igen, valóban körte alkat vagyok sajnos, és mivel nem olyan rég kezdtem el ennyit tornázni, ezért van is háj még bőven a combomon. Máshol nem, csak ott. Akkor megfogadom a tanácsod, és kitartóan tornázok tovább. :)


Még egyszer köszi szépen mindenkinek a kulturált választ! :)

2010. júl. 17. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!