Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vitaminok szedése érdemes?

Vitaminok szedése érdemes?

Figyelt kérdés

Nyomasztó idő, időjárás, a rossz közérzet rámnyomja a bélyeget, fáradékony vagyok, és ez nem csak a fogyókúra miatt van.

Reklámozták a Supradyn-t, mintha a tv megérezte volna hogy nekem kellene valami :D

Van esetleg ennél hatékonyabb? Vagy jó választás lenne?

Azért is kérdezem mert sok helyen olvastam, hogy vitamin szedése után megállt a fogyás. Ez mennyire lehet igaz?


Köszönöm :)


2019. okt. 22. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Köztudott, hogy a nagyobb mennyiségű B vitamin beviteltől éhesebbnek érzed magad, de attól nem kell orrba-szájba enned mindent csak azért, mert éhesebb vagy a megszokottnál.

Viszont ha meg vitaminhiányos vagy, akkor azt pótolni kell, mert ezek csak első jelei neki, és ennél csak súlyosabb következményei lehetnek.

Én először inkább csináltatnék egy teljes vérképet, és annak eredményeképpen kezdenék el bármit is szedni. Mert lehet, hogy csak 1-1 vitamin vagy ásványi anyag pótlása lenne szükséges, nem pedig vagy 20 féléé.

2019. okt. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az életmódvàltàsom kezdetétől szedek vitaminokat, étrendkiegészítőket. Úgy gondoltam jobb biztosra menni. Nekem segít, és egyàltalàn nem akadàlyozza a fogyàst.
2019. okt. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes, főleg, ha ételekből nem viszel be elég vitamint.
2019. okt. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Próba szerencse mert nem mindent tudok bevinni. 80ch/1500kcal naponta, nem mindig változatosan de igyekszem. 2. nap vitamin eddig plusz éhség nincs
2019. okt. 23. 15:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván nem is 2 nap után fejtik ki a hatásukat...
2019. okt. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!