Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Harcosok étrendje, OMAD,23/1-e...

Harcosok étrendje, OMAD,23/1-es IF-et csinálja valaki? Mik a tapasztalatok, mennyit fogytál vele mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
Privátban is megírhatod, köszi!

2019. nov. 5. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Én híztam tõle 7 kilót. Fél évig kitartottam, mert mindenki szerint nagyon jó, de ezekszerint én vagyok a kivétel, aki erõsíti a szabályt🤷
2019. nov. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na, de pontosan hogy csináltad, hogy híztál tőle? Mikor és mennyit ettél?
2019. nov. 5. 17:46
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy izmosodtál? Az izom nehezebb, mint a zsír.
2019. nov. 5. 17:47
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Úgy csináltam, ahogy a nagy könyvben meg van írva. Este 6-7 között ettem húst és zöldséget. Azon kívül csak vizet fogyasztottam.

Biztos, hogy nem izmot szedtem fel, mert xarul néztem ki, hájas volt a derekam.

Azóta hálistennek elmúlt.

2019. nov. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 10 éve időszakos böjtölök, eredetileg ez a könyv adta a lendületet hozzá, fogyni is ezzel fogyok es tömegelni is ezzel tömegelek.

130kg-al indultam 2010ben, ma 81 vagyok, maratonokat futok, és konditerembe járok.

35/f

2019. nov. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én most kezdtem újra, eddig csak pozitívat tudok mellé felhozni. A súlyom mindig tudom tartani, mikor abbahagyom egy időre, ugyanis beállok egy egészségesebb étrendre automatikusan és nem zabálok többé, mert felesleges.
2019. nov. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!