Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan figyhatnék le hatásosan...

Hogyan figyhatnék le hatásosan és tartósan?

Figyelt kérdés

7 hónappal ezelőtt szültem babát,ameddig szoptattam addig nem mertem fogyózni és sokat kellett ennem hogy tejem legyen. Sajnos mostanra a babám teljesen tápszeres lett.

A terhesség és a szoptatás alatt 20 kg jött fel rám,leginkább hasra combra és fenékre.

Szeretném leadni ezt a felesleget de sajnos nem tudok eljárni sportolni,nincs kire biznom a babát.

Itthol tudnék gyakorlatokat végezni amikor érkezem,nem sokat sajnos..illetve ugy enni ahogyan kell.

Mit javasoltok? Milyen hatásos gyakorlatok vannak? Ami tartós is ha folyamatosan végzem?


2019. nov. 9. 14:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Fogyhatnék*
2019. nov. 9. 14:00
 2/8 anonim ***** válasza:

Sikeres fogyás titka:

70%-ban megfelelő étkezés

30%-ban sport.

2019. nov. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Akár a babával is sportolhatsz, pl guggolhatsz vele a kezedben, vagy lépcsőzhettek, a lényeg hogy óvatosan.
2019. nov. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Itthol vegzek testmozgast amit tudok de persze baba mellett nem konnyu ezert igyekszem hogy megis tudjak fogyni
2019. nov. 9. 15:07
 5/8 anonim válasza:
Életmód vallatás. Tüntesd el a cukrot, fehér lisztet, gyors kajákat az életedből. Egyél sok zöldséget gyümölcsöt sok sok vizet vagy esetleg teát amit max citrommal ízesítesz. Nem bonyolult csak az első hónapot kell kibírni és utána már természetes lesz és majd minden jön magától. Mindent tudsz főzni amit csak megkívánsz csak a hozzávalókkal kell ügyeskedni mit milyen egészségesebb alternatívával tudnál helyettesíteni. Egy csomó jó recept már fenn van a neten. Be írod a Googleba amit éppen szívesen főznél, sütnél és hozza írod hogy diétásan. A mozgást is vidd meg a mindennapjaidba. YouTube on is egy csomó jó hatásos video van fenn beírod hogy otthoni edzés és mehet is a nappaliban vagy a hálószobában a mozgás. A mai világban már nem kivitelezhetetlen semmi főleg nem az egészséges életmód. Sok sikert!
2019. nov. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A fogyás 80%-ban a táplálkozástól függ, úgyhogy egyelőre, míg a baba pici, csak a sétálás legyen a mozgásod. Esetleg magadra kötheted, és úgy sétálj, vagy táncolj vele otthon.

Az evésben pedig egyelőre csak a mennyiségeket csökkentsd, aztán ha nagyobb lesz a baba, és már nem szoptatsz, ráfeküdhetsz a komolyabb diétázásra és a sportolásra.

2019. nov. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom halas vagyok mindenkinek aki valaszolt,es hasznos tanacsot adott. Ezeket ki fogom probalni mindenkepp.
2019. nov. 9. 22:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg zöldség, hús, tojàs, olajos magvak, sajt,

egyéb zsíros tejtermékek is mehetnek ha nem vagy laktózérzékeny,

ha kenyérszerető vagy, jobban jàrsz ha szénhidràtcsökkentettet vàlasztasz és limitàlt mennyiségben fogyasztod,

kevesebb tészta, krumpli, rizs egyéb, gabonaféle, hüvelyes

úgy àltalàban vigyàzni kell a magasabb szénhidràttartalmú élelmiszerekkel.

Kevesebb szénhidràt mellé mehet több fehérje, több zsír, rendszeres mozgàs, legyen az akármi.

Minden csak megszokás kérdése😊 Közel 8,5 hónap alatt -30 kgnàl tartok azzal az életmóddal amit leírtam. Biztos neked is fog hasznàlni, de ki kell tapasztalni.

Sokan a kalóriamegvonàsra esküsznek, nekem nem vàlt be, így màs utat kerestem. Ha gondolod próbàlkozz azzal amit írtam, vagy màssal:) nekem sajnos sok év volt, mire ràjöttem, hogy nekem személy szerint milyen tàplàlkozás a legjobb. De jobb későn, mint soha:)

2019. nov. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!