Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok gyorsan, de...

Hogyan tudok gyorsan, de hatásosan lefogyni? 162 cm,64 kg és 15 éves vagyok.

Figyelt kérdés

Leszeretnék minimum 55 kg- ra fogyni.

Nem a legkeményebb diétára gondoltam, hanem hatásosra és látványosra. Mozgást vagy kondit, netán edzést gondoltam mellé. Ti mit ajánlotok mind fogyókúra, mind mozgás terén?



2017. júl. 24. 23:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy szeretném, ha a combomon és a hasamon visszahúzódn a bőr, és feszes lenne.
2017. júl. 25. 00:04
 2/6 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy, nem nagy felesleggel, szinte tuti, hogy nem fog lógni a bőröd. Azért egészségesen s ne túl gyorsan fogyj, biztos, ami biztos.


Valami jó kis aerob és/vagy kardió mozgást fogj, gyaloglás, futás, biciklizés, úszás, vannak lehetőségek. Én erősítenék is, sosem árt, saját testsúlyos edzés itt-ott, a te zsenge korodban még épp nem súlyzóznék. De ha nem akarod, az se gond.


Sokféle fogyókúra van, s életmód is. Minden étrenddel fogysz, ha kalóriadeficitben van, ajánlok egy neked kellemes életmódváltást, amivel jól érzed magad. Nem írom le az alapokat (pl. hogy hanyagold a cukros üdítőket, agyonfeldolgozott dolgokat...etc.), amúgy sem tudom, mennyire akarod átalakítani az étkezésed s mit tartasz egészségesnek. Jó étrend, jó elosztás, jó étkezésméret legyen, az rengeteget segít abban, hogy jóllakva, élvezettel fogyj.

2017. júl. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Úgy tudsz a leggyorsabban fogyni (gyors alatt azt értem hogy akár egy hét után láthatod a változást) hogy minden nap elmész futni...nem kell hosszú távra gondolni...elég napi 2km és a futás ráadásul minden izmot megformál..kondit nem ajánlom mert ha jól tudom a testépítők picit felhíznak hogy rágyúrjanak és minnél nagyobb izmuk legyen (ami nem tul nőies szerintem) tehát nagyobb testsúllyal nem ajánlom, az étkezést illetően egyél minden nap főtt ételt, a szénsavas üdítőket kerüld mert hosszútávon ráncosít, a bőrödre pedig testápolót ajánlanék
2017. júl. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sárga kapszula című ebook beiktatását javaslom a nyári kötelező olvasmányok listájába
2017. júl. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj minden nap bicajozni, vagy futni :) Számolj kalóriát, tornázz, ne egyél kenyeret, helyette én puffasztott rizset eszek. Én február óta 9 kg-t fogytam így :)
2017. júl. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát egy pár hónappal (kb. 7-8) 69 kg voltam. Lefogytam, a bőröm megnyúlt. Viszont 1-2 hónapja abbahagytam, és visszajött 6 kg. És most vagyok ott, higy megint nehéz a tesizés, a sport. Leszeretnék megint fogyni, hogy soha többé ne csússzon vissza. 55 kg a cél, 3s a feszes bőr
2017. júl. 25. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!