Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem mozdul a mérleg?

Miért nem mozdul a mérleg?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok. 2 gyerkőccel. Az elsővel, sikerült szoptatás alatt lefogynom. De ahogy abbahagyta, nagyon hirtelen felszaladtak a kilók. Mikor komolyabban elkezdtem volna tornázni, stb, terhes lettem. Csináltam terhestornát az elején de semmi. KB 95 kg Val mentem szülni. Utána egy 5 kg még lement. Maradtam 85 kg.

Na, de itt beragadt a mérleg. Se föl, se le.

Azt tudni kell, hogy nagyon csokis, nasis vagyok. Meg stresszevő. Sajnos ezzel vezetem le. De próbálom visszafogni. Ezért is írtam, hogy fel se megy a mérleg. De le se. Tornázok is, mikor van energiám.

Régebben, egy hét torna, meg bőjt után lement akár 5 kg is. Most semmi.

De mondjuk van más bajom is szülés óta. Nagyon zsíros haj, zsíros, pattanásos arc.

A fogyás is lehet hormonális?

Elég csak nőgyógyászhoz elmennem, ő tud továbbküldeni? Vagy háziorvos?



2019. nov. 10. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány centi vagy?


Mennyit mozogsz?


Iszol cukros xarokat (ice tea, kóla, dobozos gyümölcslé)?

2019. nov. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 grafno ***** válasza:
Aerob edzést csinálj pl kick-box vagy sprintfutas.
2019. nov. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Endokrinológust keress, a zsíros haj és a pattanások miatt gondolnám, hogy hormonális gondod van.
2019. nov. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
a fogyás nem hormonális alapon működik (bárki bármit mond) - ha se nem fogysz, se nem hízol, akkor pont annyi kalóriát viszel be, mint amennyit elégetsz. ha csökkented a kalóriákat, akkor lassacskán fogyni fogsz, de ne légy türelmetlen.
2019. nov. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4, vegyél még biológiaórákat. Nem ilyen egyszerű beteg embereknél teljesen máshogy dolgozza fel a szervezeted a kaját. Nézz utána a pajzsmirigyzavaroknak pl.
2019. nov. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5. attól, hogy lepontozod a választ, meg gúnyolódsz, még nem lesz igazad.
2019. nov. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!