Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya lesz a bőröm?

Nagyon csúnya lesz a bőröm?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok lány vagyok.

25-30kg szeretnék fogyni olyan 1 év alatt.

Félek attól, hogy ha lefogyok akkor írgalmatlanul megereszkedik a bőröm. Testalkatra azt mondhatnám hogy szerencsére arányosan oszlott el a plusz háj.

Nyílván, sporttal és életmódváltással terveztem a fogyást nem csodaukmukokkal.


Valakinek van. Valami tapasztalata? Ki lehet védeni ezt az efektust?


Előre is köszönöm szépen a segítséget!


2019. nov. 13. 02:00
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Mivel nagyon fiatal vagy nem lehetetlen. A bőröd, és a kötőszövetek rugalmassága viszont genetika, esetleg krémekkel, kollagénnel tudsz segíteni, illetve a megfelelő mennyiségű víz fogyasztással.
2019. nov. 13. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Én is szeretnék 25-30kg-t fogyni 1 év alatt :D Mondjuk annyit nem, de legalább a hasam lehetne kisebb, mert az egész testemen egyedül azzal van baj.. :(
2019. nov. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Mivel fiatal vagy, és egy év alatt akarsz lefogyni, valószínűleg nem lesz ebből probléma.
2019. nov. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Nem lesz gond a bőröd tud regenerálódni így megmarad a rugalmassága, nem nyúlik ki, csak tornázzál rendszeresen, ennyi a titka. :) Sok sikert! 1 év alatt simán le lehet küzdeni annyi kilót
2019. nov. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

30 kg nem olyan sok, hogy ne tudna visszahúzódni a bőröd. Csak nem szabad kapkodni:)

Amúgy érdemes kollagént szedni, hogy tàmogasd a bőrödet! Nagyobb eséllyel regeneràlódik.

2019. nov. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek :D


amugy milyen krémet ajánlanátok? mondjuk személy szerint én a babaolajat kedvelem.... de nem tudom, hogy az megfelelő e


ha minden nap eszek étkezési zselatint akkor az fedezi a kollagén ellátást?

2019. nov. 13. 17:52
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Szia! Én 25 éves vagyok és február óta 27 kilót fogytam, szerencsére egyáltalán nem látszik a bőrömön, tudott hozzá alkalmazkodni. Egyébként kollagénnel lehet ezt kordában tartani.
2019. nov. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, megkérdezhetem hogy milyen étrendet, elveket követsz/követtél?
2019. nov. 14. 01:41
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
Nem kell semmilyen kenős, egyél sok párolt zöldséget, egyél mellé sült húst,a mi nem túl zsíros (ne csak csirkemellet, hal, sertés mehet csak ne nagy adagban). Egyél tojást, paradicsomot, paprikát, felvágottat, némi sajtot és néha ehetsz szerintem főzeléket, tésztafélét, heti egyszer vagy kéthetente, még heti egyszer 2, 3 kocka csoki is belefér, ha rendesen tornázol. Én ilyen étkezés mellett fogytam le annak idejánt 15 kg-ot kb. A mozgás a fontos (kardio edzés, torna, bicajozás, úszás, stb) Minél többet mozogsz annál hatékonyabb a fogyás, de nem jó az ha megvonsz mindent, mert attól ki lehet készülni és könnyen feladja az ember, meg kell találni az egyensúlyt, az édességekről fokozatosan kell leszoktatni a szervezetet, nekem sosem ment egyik napról a másikra való átállás.
2019. nov. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%
Jah kenyér helyett abonettet! :) meg lehet szokni, nem rossz feltételekkel (felvágott, kis sajt, mellé paradicsom, vagy uborka, vagy paprika)
2019. nov. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!