Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta alatt ehetek bolti...

Diéta alatt ehetek bolti savanyú csemege uborkát? Csak mert láttam hogy van benne cukor és el is ment a kedvem tőle

Figyelt kérdés

2019. nov. 22. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Ehetsz bármit, csak mértékkel. pl. sütit is, de ne egy tepsivel, hanem egy szeletet.

Hülyeség mindent megvonni egy kis cukor vagy liszt miatt, mert nem fogod tudni tartósan csinálni, illetve kieszed a hűtőt, meg a kamrát, mikor eléred a célt.

2019. nov. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Miért ne tudná tartani? Én IR-es vagyok cirka 15 éve... :o

Esetleg kérdezd meg a cukorbetegeket, a gluténérzékenyeket, hogyan bírják cukor és liszt nélkül... Attól, hogy te nem nagyon tudsz alternatívákat, attól még van!

Kérdező, a diéta alatt nem fér bele se egy szelet süti, se semmi, ami tartalmaz cukrot! És vigyázz, mert a cukornak sok rejtett neve van!

2019. nov. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
A második hülyeségeket beszél. Persze, hogy ehetsz, nyilván nem eszel meg egy egész üveggel. Mindent lehet, csak okosan kell csinálni. Én 20 kilót fogytam úgy, hogy a reggeli péksüteményeken, és a cukros üdítőkön kívül SEMMIT nem vontam meg magamtól.
2019. nov. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

A 2. válaszolónak annyiban igazat adok, hogy attól, hogy valaki nem eszik semmit, amiben hozzáadott cukor van, még nem fogja feltétlenül felzabálni a hűtőt. Étrend, elhatározás és motiváció kérdése. Mindenből lehet találni cukormentes, egészségesebb alternatívát.

Másrészről, a kérdezőről nem tudunk semmit. Más dolog, ha valaki IR-es, cukorbeteg és/vagy súlyosan elhízott és más, ha csak pár kiló feleslege van és egyébként egészséges.

Én is az egészségem miatt iktattam ki jó időre a cukros dolgokat, most már néha eszek ilyeneket, de tudok mértéket tartani. Így, hogy a kérdezőt nem ismerem, azt mondom, neki kell tudnia, mit miért csinál, belefér-e az étrendjébe pár darab cukros-ecetes uborka - ha nem, lehet helyette cukormentes savanyúságot vagy zöldséget is enni.

2019. nov. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Persze hogy ehetsz, nem kell teljesen kiiktatni a cukrot az életedből ha nem muszáj. A lényeg hogy keveset fogyassz, kb 50g alatt. A csemege uborka nem tudom mennyit tartalmaz de biztos nem sokat, nem ezen fog múlni a fogyásod.
2019. nov. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
aki azt irja nem fer bele valeszeg azert irta, mert dietanak azt hivjak ha betegseg miatt szukseges es azt hiszi nem betegseg miatt csinaod. ha egeszsegesen akarsz elni azt eletmodvaltasnak hivjak. egeszseges embernek nincs szuksege dietara. szoval ha dieta akkor a dokival erdemes megbeszelni inkabb
2019. nov. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!