Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha elkezdek fogyókúrázni, nem...

Ha elkezdek fogyókúrázni, nem drasztikusan, a hasamon a megnyúlt bőr visszahúzódik? A has 53 éves.

Figyelt kérdés
2019. nov. 22. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
És te? Hány éves vagy?
2019. nov. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
A korodban, ha eleve megnyúlt bőr van, amikor további zsír kikerül alóla csak még jobban fog lógni.
2019. nov. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el sok kollagent szedni. Az javít a dolgon. De ne a kapszulas vackokat amik 500-600mg-ot tartalmaznak. A fitness taplalek kiegészítős boltokban ( pl biotec) van kollagenn por ami 15gramm vagy megtobbet tartalmaz.
2019. nov. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyit kellene fogynod és mennyire lóg a hasad. A kollagént vagy azt tartalmazó ételeket én is ajánlom. A fiataloknak könnyebb ebből a szempontból, de nem reménytelen a dolog.

Én 40 évesen fogytam 15 kilót, 2 gyerek után - nem mondom, hogy olyan a hasamon a bőr, mint 20 évesen, de elfogadható, fel tudok venni kétrészes fürdőruhát a strandra.

2019. nov. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2019. nov. 23. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!