Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Visszahúzódik a has?

Visszahúzódik a has?

Figyelt kérdés

Szules utan visszafogytam az eredeti súlyomra, ami nem kevés most sem. 82 kiló 167 centimhez.

Sajnos a hasamon maradt egy enyhén lógó hájhurka , ami nem volt meg ebben a súlyban szülés elött.

Vajon ha többet fogyok megoldódik a probléma, vagy a lógó hájhurka marad?



2017. dec. 19. 00:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A fene tudja. A lényeg, hogy legalább egy 20-ast még le kellene dobnod. Javaslom, hogy havonta jegyezd fel a súlyodat és néhány méretedet (pl. derék, fenék, mell), az megbízhatóbb, mint a szemrevétel.
2017. dec. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem részben genetikai, de ki tudja. Rajtam is volt már terhesség elején is felesleg (173cm 79kg), és most is csak 1-2 kgval vagyok könnyebb. A hasam nagyon csíkos lett és löttyedt, viszont így 9 hónap elteltével, mintha most kezdene javulni. Feszesebb lett valamivel, de még nem kezdtem neki a diétának vagy a sportnak.
2017. dec. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mikor szültél?

Esetleg egy képet felrakhatnál.

2017. dec. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!