Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Visszahúzódik a bőr fogyás után?

Visszahúzódik a bőr fogyás után?

Figyelt kérdés

Arról sok helyen írnak, hogy a hirtelen és/vagy nagyobb fogyás után nem húzódik vissza a bőr és lóg, amit műtéttel kell már eltávolítani. Ha 95 kilóról szeretnék kb. 25 kilót lefogyni egy év alatt mennyire esélyes, hogy feszes lett utána a bőröm? Nagyobb fogyást szeretnék, de lassabb tempóban és közben sportolnék. Valakinek hasonló tapasztalata? Mennyire lesz csúnya utána a bőr?

23L



2016. okt. 18. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez genetikafüggő.

Kb. ugyanennyit fogytam, a bőröm rendben van. Bár a genetikán is múlik, pár dologgal rásegíthetsz:

- lassan, egyenletes tempóban fogyj!

- igyál sok vizet (a te súlyodhoz 4-5 liter/nap)

- rendszeres sport

- minden nap fogyassz kis mennyiségű állati zsiradékot

2016. okt. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsere nem logott le, pedig nahyobb tulsulyom volt es veled egyidos voltam mikor nekialltam. Nem szabad hirtelen fogyni, mert hiaba vagy fiatal, lehet, hogy logni fog utana a borod. Normalisan ettem es kokemenyen edzettem, hogy mire lemegy a zsir egy szep izomzat legyen a borom alatt, ami format ad a testemnek.
2016. okt. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyan erről a súlyról fogytam eddig 17 kilót, nagyon féltem, hogy lógni fog a bőröm, mert sajnos nem túl jó géneket örököltem ilyen szempontból, kiskorom óta tele vagyok striával, nagyon érzékeny, meg ilyenek. De örömmel jelentem, eddig semmi. :) A striáim is sokkal szebbek, és egyáltalán nem lóg sehol. Én is lassan fogytam, figyeltem a folyadékbevitelre, sportoltam.
2016. okt. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Rayna ***** válasza:

Mivel fiatal vagy, ha szép lassan fogysz (heti max 1 kg), akkor szerintem nem lehet gond. Persze tény, hogy függ a genetikától is. Azonban szerintem, ha tényleg türelmesen csinálod, közben igyekszel valamit sportolni is, és sok vizet fogyasztasz, akkor visszahúzódhat a bőröd rendesen. :)

Én korban hozzád hasonló vagyok (24 éves) és 81 kg-ról indultam, most járok 69 kg-nál, szóval eddig 12 kg-ot adtam le, s eddig semmi gondom ezzel. Még kb ugyanennyit szeretnék leadni mindenképp, remélem azzal se lesz gond.

2016. okt. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Féltem tőle, hogy biztos lógni fog a bőröm, de akkor ezek szerint megúszhatom. :)
2016. okt. 19. 22:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett? Milyen lett a bőröd?
2022. febr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!