Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mindennap eszem reggel 1...

Ha mindennap eszem reggel 1 tál zabkását, és aznap már csak multivitamin bogyót szedek be, és közben edzek, fogyhatok 4 hét alatt 4 kilót?

Figyelt kérdés
2 hónapja stagnálok (48 kg vagyok, és 151 cm, 44 kg akarok lenni). Minden hétfőn, szerdán, és pénteken zabkása lesz a reggelim, a többi napon pedig puffasztott búza sonkával. És persze a gyümölcsök, amiket korlátlanul fogyasztok, kivéve a banánt. Jó lesz így?
2010. júl. 19. 06:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Pszichológus..Talán még nem késő kezelni az anorexiát..
2010. júl. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez még nem anorexia, 151 centihez a 44 kg is rendben van.

Na de hány éves vagy? Ha még nem érted el a 20-at, akkor ne csináld, mert nem tud fejlődni a szervezeted, ez akár meddőséghez is vezethet. Egyébként csak egy kicsi probléma van: ha nem eszel normálisan napközben, tönkre fogod tenni hamar a gyomrod, ami gyomorégést és rossz szájszagot, folyamatos böfögést okozhat. Szóval emiatt azt mondanám, hogy találj ki mást, oszd el az ételt kicsit arányosabban. És ne nagyon aggódj, a magasságodhoz a 48 és a 44 kg is tökéletesen megfelelő :)

2010. júl. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 7:23-as, az anorexita nem a testtömegindexben mutatkozik meg. Az anorexira egy mentális betegség testképzavarral és az evés elutasításával.


Kérezőnek: szerintem ilyen kis súlyból 4 kilót fogyni az elég sok 4 hét alatt, majdnem 10%-os súlyvesztés. Ne koplalj szerintem, mert az hiánybetegségekhez vezet. Egyél húst, tojást, tejterméket, zöldséget is. A sok-sok gyümölcs sem jó, egyrészt gyümölcscukor abban is van, másrészt meg a gyümölcssav odavág a gyomrodnak.

2010. júl. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy 22 éves vagyok. Február óta már leadtam 4 kilót, és már tényleg csak 4 kiló kell ahhoz, hogy boldog legyek :D Mondjuk mínusz 2 kilóval is boldog lennék...
2010. júl. 19. 07:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De ez koplalás, amit akarsz csinálni hjaj én is koplaltam meg is lett az eredménye! Írjam le nos inkább nem, mert már 1000-szer leírtam + más is, h mik lehetnek a következmények és én most nem szemét akartam lenni! Szerintem ennyi centihez jó a 44 kiló, de te tudod! Ha pedig problémád van a tested bizonyos részeivel azon a fogyás sem fog segíteni!
2010. júl. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogy lenne már anorexia?Egyszerűen csak hülye szegény...

Ennyi erővel minden idióta,aki feltesz ilyen kérdést,az anorexiás?Mert azért szép számmal akadnak ilyen koplalós kérdések.De amúgy ezt úgy érted,hogy reggeli az fix,és utána csak gyümölcs?Mert szerintem az jó,csak egyél olyan 6körül egy kis főtt tojást,joghurttal vagy kefírrel,mert este felé jót tesz a fehérje....alvás közben segíti a zsírégetést.:)

Amúgy ilyen étrenddel 2hét alatt fogysz 4kilót...vagy kevesebb.

2010. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem akarsz enni főtt kaját, fehérjét (ami nélkül nem fogsz fogyni) és zöldséget sem. Hm. Érdekes. Vagy inkább buta ötlet. Ha keveset eszel, nem fogod bírni az edzést. Ha rendszeresen és kitartóan edzel, akkor meg hülye koplalósdi nélkül is leadod azt a 4 kilót, amit ráadásul vissza sem fogsz hízni és még az egészségedet sem teszi tönkre.
2010. júl. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!