Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy tepsiben sült csirkehús...

Egy tepsiben sült csirkehús mennyire hizlal?

Figyelt kérdés

2019. nov. 28. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Semennyire. Attól függ mivel eszed. Én pl tésztàt csak viszonylag ritkán ehetek, mert egyből hízni kezdek a szénhidràt miatt. Nagyrészt sült zöldségköretet fogyasztok hús mellé.
2019. nov. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Önmagában semmi nem hízlal! 1 tábla csoki sem.. Ezt kiegészítve salátával, zöldséggel egy kimondottan fogyókúrás étel.
2019. nov. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
0%
szalvétát kell rakni a belsejében sütés előtt, hogy a zsírgőzt felszívja sütés közben, és mikor kisült akkor is körben megtörölgetni szépen
2019. nov. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
ha csak nézed, akkor semennyire
2019. nov. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%

2-esnek igaza van, nincs olyan önmagában, hogy "hízlaló" étel. se a csoki, se a hamburger, se a tészta, se a szénhidrátok vagy zsírok vagy fehérjék csak úgy nem hízlalnak. akkor hízol, ha az adott ételből túlzottan sokat eszel. de persze ezt csirkéből nehezebb megtenni, mint csokiból, szóval ezért fogjuk rá, hogy "diétás" étel - edd nyugodtan.



1-es, a New York-i út tényleg nem érdekel? (biztos olvastad a másik kérdésnél) itt az alkalom, hogy bebizonytsd, hogy hízlalnak a szénhidrátok.

2019. nov. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

Nem olvastam, de nem is akarok bizonygatni senkinek semmit. Amit írtam az a tapasztalatom, drasztikusabban kell kezelnem és ennyi. Nem kell egyàltalàn kilószàmra ennem a tésztàt, màs szàmàra normàlisnak szàmító mennyiség màris hízàst okoz, ez van.

Mindenki abban hisz amit kipróbàlt. Pont.

2019. nov. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

az hizlal, ha a szervezet energiafelvétele nagyobb, mint az energiafelhasználása


zabálhatod tepsiszámra ha fizikai munkával ledolgozod

2019. nov. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6. csak akartam ajánlani egy ingyen utat, mert ha neked van igazad, sőt, ha csakis nálad egyedül a világon (saját tapasztalatod) működik ez így, akkor publikálják az eredményeket és ingyen töltöttél New Yorkban egy kis időt. szerintem megéri. mivel igazad van, ezért az út tuti ingyen lesz.


egyébként szerintem is mindenki csinálja azt, ami neki működik, csak ne ijesztgessen másokat, hogy a szénhidrátok hízlalnak. pont?

2019. nov. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Az egyéni tapasztalatok megosztàsa ijesztgetés? 😂😂😂 Ne viccelj màr:)
2019. nov. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

jó, csavard ahogy gondolod, tudod, hogy azokra a kommentekre utaltam, amikben tájékoztatod a kérdezőket, hogy a szénhidrátok hízlalnak vagy hogy ne beszéljen hülyeséget, aki másképp gondolja.


de látom az ingyen út továbbra is hidegen hagy. nem para, eddig még nem találtak jelentkezőt, mert akik azt mondják, hogy a kalóriák nem számítanak, valahogy mindig eltűnnek mikor vizsgálat alá kellene vetniük magukat. semmi vész.

2019. nov. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!