Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hasizom gép mennyire hozhat...

A hasizom gép mennyire hozhat látványos változást?

Figyelt kérdés
Úgy kb 40 ismétléssel naponta. 80kg vagyok, lány.
2019. nov. 29. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Magában semennyire. Kezdj el egészségesen étkezni!
2019. nov. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Semmire nem jó, gondolom fogyni akarsz, de ahhoz először normális étrend kell, anélkül nem mész semmire. Az meg hogy stimulálod a hasizmaidat ilyenekkel nem tudom mit szeretnél elérni, mert fogyni nem fogsz tőle a hasizmod meg úgy se fog látszani amíg van rajtad felesleg.
2019. nov. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem fogyni, csak formásodni. Kisebb has, nagyobb fenék. Étkezést sajna nem tudom tartani. Akkor feleslegesen szenvedek vele?
2019. nov. 30. 12:08
 4/6 anonim ***** válasza:
A zsír alatt izmok lesznek, de nem fog látszani. Az étkezéseden meg tudsz változtatni minimum annyival, hogy csökkented az adagokat!
2019. nov. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen feleslegesen szenvedsz vele. Nincs lokális fogyás. Attól, hogy hasra edzel, nem lesz vékonyabb a hasad/derekad. Azon csak a fogyás segít, más nem. A formádon ettől még segíthet, ha izmot építesz, de akkor súlyzókkal jobban jársz, mint egy hasizom géppel. A feneked lehet kerekebb, ha edzel rá, de nem lesz kisebb. Illetve azért függ attól is, hogy mennyi zsír van rajtad, mennyire fog alatta látszódni.
2019. dec. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Étrendvàltàs nélkül nem sokat ér, ha fogyni akarsz. Én hasznàlok hasizomgépet minden mozgàsnapomon, 20 cm mínusz a hasam eddig, kilóban -33, de a tàplàlkozàsomon nagyon sokat kellett vàltoztatni és messze a vége...sok a felesleg.
2020. jan. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!