Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megtartani ezt...

Hogyan tudnám megtartani ezt a súlyt?

Figyelt kérdés
Beteg voltam/vagyok a napokban eléggé. Influenzaszerű tüneteim vannak, és emellett alig van étvágyam, így lement rólam 3 kiló hirtelen, amit tudok, hogy ez esetben sajnos csak a vízveszteseg okozott, tehát nem valós zsírveszteseg sajnos. Nagyon làtszik, a derekam keskenyebb lett, a hasam jó lapos, a combjaim is határozottan vékonyodtak.Viszont nagyon tetszik amit most látok a tükörben végre, és ha egy mód van rá, örülnék, ha meg tudnám ezt tartani, minimum. Ez szàmokban kifejezve azt jelenti, hogy jelenleg vagyok 59 kiló a 174 centis magasságomhoz. Vajon, ha amint jól leszek, és újra rendszeresen edzek, egeszségesen, mértékletesen fogok tàplàlkozni, megtarthatom ezt? Kérlek, csak akkor írjatok, ha trollkodás nélkül, normális választ tudtok írni! Köszönöm a segítséget, hasznos tanàcsokat!

2019. dec. 3. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Megtarthatod.
2019. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Legyél mindig lázas.
2019. dec. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jófejek vagytok. :D
2019. dec. 3. 20:54
 4/11 A kérdező kommentje:
Az elsőnek azért köszönöm!
2019. dec. 3. 20:56
 5/11 anonim válasza:
65%

Valószínűleg a víz veszteség miatt van, ahogyan írtad. Igyál sok vizet, nem lenne jó kiszáradni, gondolom nem akarsz kórházba menni.


Nem a zsír égett el, te is leírtad. Szóval edz. Ennyi. A kis zsírod izom lesz.


Megválaszoltad a kérdésed.

Megerősítem.

2019. dec. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is, utolsó. Inni rengeteget iszom, és az ezelőtti pár napban is, csak étvágyam nem nagyon van, vagy inkább csak minimálisan. Ha eszem, akkor is csak főleg gyümölcsöket kívánok, meg könnyű, nem zsíros ételeket, de abból os keveset. Vasárnap pl csak egy kis rizs ment le, egy kis leves, meg 2 alma egész nap. Valahogy nem bírok többet. Ma sem ment sokkal több le. Ennek azert a tekintetben nem örülök, hogy így félő, hogy lassabban gyógyulok, és nem erősödöm vissza. Viszont azért örülök, hogy nem kínoz farkasétvágy, így könnyebben elérem az áhított testsúlyt, ami egyébként 58 kiló lett volna.
2019. dec. 3. 22:24
 7/11 anonim válasza:
57%
Gondolom voltál orvosnál. Említsd meg neki, hogy mennyit eszel, majd ő tudja mit tegyél.
2019. dec. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom lány vagy és kb 20 év körül lehetsz.


Természetesen megtarthatod, de ne ez legyen a fő szempont, hogy pontosan hány kiló vagy. Ne éheztesd magad azért. Ehhez a magassághoz az 59-62 kg egyáltalán nem sok. Edzés volumenjén én emelnék a helyedben, ha ez a fogyás csak kalóriamegvonással volt eredményes. Viszont mivel ilyen gyorsan történt, ez a 3 kg könnyen vissza is jöhet. Tehát edz keményebben, én azt mondom.

2019. dec. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, lány vagyok, és 25 éves. Sajnos én olyan vagyok, ha egyszer ,,rákapok a fogyás ízére", akkor beindul a lavina, és fogynék még 2 kilót, majd megint újabb 2-t, és sosem vagyok elégedett. Voltam orvosnál, de holnap megint megyek vissza.
2019. dec. 4. 21:53
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem férfiként a kicsit vastagabb lányok jobban bejönnek, a nagyon soványak taszítanak. A te magasságodhoz a kb 60 kg az teljesen jó, 55 kg már sovány. Én amúgy a 70-80 kg-tól se "riadok vissza". De ez az én ízlésem, csak mondom. Azért fogyásból is megárt a sok. :D
2019. dec. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!