Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vékony lányból még vékonyabb?

Vékony lányból még vékonyabb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy modellként dolgozom illetve a szabadidőmben szépségversenyekre járok, azonban az elmúlt nyáron felszedtem 2-3 kilót magamra. Szeptembertől egészen novemberig egészségesen étkeztem és heti 3x fél órát tornáztam. A környezetemben mindenki szerint látszik a változás, de a centi szerint stagnálnak a méreteim a mérleg pedig plusz 3 kilót mutat. A két hónap alatt egyetlen csalónapom sem volt, így nem értem hogy jöhetett fel plusz kiló.

A kérdésem ehhez kapcsolódóan ha vékonyabb derekat, combot és feneket szeretnék milyen testmozgással érhetném el? 2-2 centit kellene lefaragnom a fenekemből illetve combjaimból ahhoz hogy folytathassam a karrierem!

Köszönöm a válaszokat!



#mozgás #diéta #fogyás #körméret csökkentése
2019. dec. 5. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Séta, futás, biciklizés. Az egészséges étkezés mellett, de lehet, hogy nem találtad el a mennyiségeket, tápanyagok arányát, ehhez tudni kellene mit eszel, és mennyit.
2019. dec. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tornásztál, izom jött fel, azért mutat többet a mérleg, semmit se jelentkezni a kilók.
2019. dec. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A futásnál jobbat nem tudok ajánlani, de az étrend is nagyon fontos, mert én maratonra való felkészülés alatt fel tudtam szedni öt kilót, mert edzés után kizabáltam a hűtőt.
2019. dec. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kb. 1000 kalóriát fogyasztottam és minden hetemet folyadék nappal kezdtem. Este 6 után pedig egyáltalán nem ettem. Végképp nem értjük a szüleimmel a dolgot. Egyelőre a karácsonyi időszakra hanyagolom a diétát, januártól pedig újból belevágok
2019. dec. 5. 18:45
 5/7 A kérdező kommentje:
Illetve inkább a szénhidrátot próbáltam mellőzni.
2019. dec. 5. 18:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Leirod egy diétás napod, mikor mit és mennyit eszel?

Egyebkent szerintem az izom, es most elakadt a fogyás. Pár napig toltsd fel magad, egyél, majd folytasd ugyanugy a diétád

2019. dec. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Lehet hogy egyszerűen noiesedsz

2019. dec. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!