Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy a combom...

Mit tegyek hogy a combom vékonyabb legyen/legyen közötte kihagyva egy kis hely?

Figyelt kérdés

Olyan szép combja van minden ismerősömnek ki van közötte hagyva egy kis hely de nem tudom hogy fogyjak úgy le.168 cm vagyok és 60 kg de egy orvos ismerősöm is azt mondta ne fogyjak le mert amúgy is vastag a csontozatom és vékony vagyok.Mindenkit kérdezek hogy fogyjak le combra de nem adnak választ :/ valaki kérlek mondja meg.

15/L


2017. dec. 30. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
Helyi fogyás nincs, hallgass az ismerőseidre, a többiek meg ne érdekeljenek nem ezen múlik, hogy valaki szép-e. Manapság meg úgy is divatos a körte forma.
2017. dec. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Elliptikus trainer, futás, bicikli és sok zöldség, gyümölcs, sovány fehérje
2017. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
Menj el egy henteshez! Ő kimetszi a felesleget.
2017. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan a csontozatod, a budos eletben nem lesz ott res, akkor se, ha bekoplalod magad az intezivre. Nekem olyan a csontozatom, hogy 50-60 kilosan is van res, mig anyam amikor nagyon beteg volt 35 kilosan, teljesen mas csontozattal rendelkezik, es neki akkor sem volt. Ez adottsag kerdese is, nem csak testsulye.
2017. dec. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!