Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás és menstruáció kapcsola...

Fogyás és menstruáció kapcsolata. Visszaállhat az eredeti vérzés, ha valaki lefogy normál testsúlyra?

Figyelt kérdés

Kicsit bővebben, súlyosan elhízottként vágtam bele az életmódváltásba. A vérzésem már sok éve ritka volt 3-4 hónapra is kimaradt, ha jött sokkal kevesebb volt a mennyisége görcsök nélkül.

Egyébként 11 éves korom óta van meg, és sokáig 5 napos volt ( ebből az első 3 rendkívül erős mennyiség szempontjából), ezeken a napokon görcsöltem is.

9+ hónapja döntöttem az életmódváltás mellett, eddig 31 kg ment le, és azt vettem észre, hogy ez idő alatt 3 alkalommal is megjött olyan vérzésem ami már vagy 10 éve nem volt, erős, görcsölős.. tehát az eredeti verzió.

Ez akkor azt jelenti, hogy a fogyás előre haladtával vissza fog állni teljesen?


van erről valakinek tapasztalata?


2019. dec. 14. 19:26
 1/7 anonim válasza:
Igen, elképzelhető. Elhízott ismerősömnek azt mondta az endokrinológus, hogy a menzeszproblémáit a túlsúly okozza.
2019. dec. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Biztosan fog változni, a fogyás okozta hormonváltozások miatt.
2019. dec. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2019. dec. 14. 23:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Zsírmennyiség hat az ösztrogénszintre is, mivel állít elő belőle, így beleszól a ciklusba is.
2019. dec. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Érdekes en köveren elhizottan is terhes maradtam percenkent es volt ciklusom mindig jó böseges, köveren is . Nem tudom miert mondjak hogy a köverseg bolygat barmit , nekem nem törtent meg
2019. dec. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nàlam sajnos sokmindent felborított. Nagyon beteg lettem. De azon dolgozom, hogy ez megvàltozzon. :)
2019. dec. 15. 19:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sorstársad vagyok szegről végről . Szinte azonos időben kezdtük a fogyókúrát sok túlsúlyból . -33kg járok.

Ilyesmi kérdésem már nekem is volt ami a menzesz változását kérdeztem és nekem is azt írták változhat jó irányba.Nálam míg nagyon kövér voltam erős volt a vérzésem és darabos , mára normálisnak mondható. Mindenre jó hatással a van a fogyás már ezért megéri lefogyni !☺

Kitartás , hajrá csak előre. 😉

2019. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!