Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért eszek mostanában mindig...

Miért eszek mostanában mindig túl sokat?

Figyelt kérdés
elkezdtem hiit edzéseket csinálni, minden másnap 55 perc, azután has 20 percig, 10 perc kar, azután szoktam futni 16 percet 10km/h sebesseggel, ez az egész után mindig nagyon ki vagyok merülve és már szinte nem bírom csinálni. reggeli és az ebéd az jól megy. reggel 300, ebédre 600 kaloriat eszek, de vacsorara van hogy megeszek 1000 valamennyit is. eddig amíg nem hajtottam meg így magam edzés terén normálisan ettem, tudtam mikor fejezzem be. de egész nap éhes és fáradt vagyok, este meg kínzom magam az edzéssel. mit csináljak?
2019. dec. 18. 20:02
 1/6 A kérdező kommentje:
17/l
2019. dec. 18. 20:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Hm, én 24 éve kérdezem ezt magamtól.
2019. dec. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert a szervezeted is érzi a karácsonyt :D
2019. dec. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg is válaszoltad a saját kérdésedet. Keveset eszel nap közben, rosszul osztod el a kaját és túlhajtod magad. Ezek után ne csodálkozz ha falási rohamaid vannak.
2019. dec. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csak attól félek hogy ha megemelem a bevitelem pl reggelinél, vagy tízóraizok (6kor reggelizek és fél kettőkor ebédelek szóval eléggé éhes szoktam már lenni) akkor vacsoránál ugyanúgy sokat fogok enni és akkor még több kalóriát viszek be. tök jól ment a 1300-1500-as kcal bevitel eddig de amióta többet edzek van hogy eszek 2500at is. nem edzek annyira sokat ma remélem a szervezetem vissza fog állni. csakhogy ez egy ördögi kör. eszek sokat->edzek sokat. es ez így megy folyamatosan:( már nagyon kétségbe vagyok esve.
2019. dec. 18. 21:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Van valami gond a súlyoddal? Ha nincs, akkor kár aggódnod emiatt. Több edzéssel több kalóriára van szüksége a szervezetednek. Legalább épülnek azok az izmok.

Ettől függetlenül én is az ebédre helyezném a hangsúlyt. Nem jó éhesen edzeni. És ha minden nap ennyit edzel, az se jó, kellene pár pihenőnap is (mondjuk minden másnap).

2019. dec. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!