Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom?

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Reggelire belémtuszkolt a családom egy nagy adag csokis müzlit, és egy kakaós csigát. Ebédre nagy adag fehérlisztes tészta pörkölttel, 7 körül meg egy fej nagyságú duplahúsos 3sajtos majonézes hamburgert. Nagyon rosszul érzem magam, nem vagyok jól. Az indoklás meg mind az volt, hogy nem igaz hogy nem bírod megenni, amúgy sem eszel normálisan.

2019. dec. 28. 20:33
 1/5 Davandaa válasza:
Nem értem a kérdést. Ha nem akartad vagy nem bírtad megenni akkor nem kellett volna megenned és pont. Nem nyomhatják beléd a kaját ha neked nem kell. Mit értenek az alatt hogy amúgy sem eszel normálisan?
2019. dec. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Trottyolni egy hatalmasat.
2019. dec. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért etted meg? Legközelebb hagyd ott a felét.
2019. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A "nem eszem normálisan" kimerül abban hogy nem vagyok híve a magyaros életfelfogásnak, miszerint szedjél egyél szedjél egyél szedjél egyél, és nem eszek 3 szelet fehérkenyeret a töltöttkáposztához, csak egyet. Meg az is kiverte a biztosítékot hogy nem akartam tegnap este 10kor zsíros kenyeret enni, mert szimplán nem voltam éhes, már vacsoráztam.

Azért ettem meg, mert nincs kedvem balhézni és tűrni a lenéző pillantásokat.

2019. dec. 28. 21:28
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Én inkább azokat nézem le, akik ennyit zabálnal. Tegyél így te is. Legalábbis soha ne egyél valamit csak azért, hogy mások mit gondolnak.
2019. dec. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!