Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek mit mondtak az ismerősök...

Kinek mit mondtak az ismerősök, barátok, rokonok, mikor látványos lett a fogyása?

Figyelt kérdés

Hány kg fogyás után kezdték el mondani?

Az az igazság, hogy én ezt a szintet, hogy látványos legyen, még nem értem el 10 hónap után, de kíváncsi vagyok milyen reakciókra lehet számítani majd a jövőben. Pozitív, esetleg negatív megjegyzések, minden érdekel!


2019. dec. 31. 07:42
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha 10 hónap alatt nem értél el látványos eredményt akkor valami gond van a fogyókúráddal.
2019. dec. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs gond az életmódváltásommal, minden jól megy. 33 kilót fogytam ez idő alatt. Egyszerűen a kezdősúlyom magas. Esetleg kérdezhettél volna azonnali támadás helyett.
2019. dec. 31. 08:00
 3/10 anonim ***** válasza:
ha eleve nagyon nagy súllyal kezdted es emellė ugyanolyan bő ruhákba is jársz akkor valószínű emiatt sem tűnik fel nekik. de vannak akik direkt nek akarják észrevenni..
2019. dec. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Engem nem zavar, hogy nem veszik észre, egyáltalán nincs ezzel bajom. Mindössze érdekel, hogy mások milyen megjegyzésekkel találkoztak a fogyásuk során.

És igen, ugyanazokat a cuccokat hordom (a nadrágokat övvel, mert amúgy leesik). Feleslegesnek tartom a gyakori ruhacserét, elég drága ilyen nagy méretben, és még úgyis évekig fog tartani a dolog.

2019. dec. 31. 09:29
 5/10 anonim ***** válasza:

Van aki akkor is "rám fogja", hogy fogytam, amikor egyáltalán nem, más meg (mint egyik előző írta) "észre sem veszi". Azok veszik jobban észre, akik nem látnak napi vagy heti rendszerességgel.

Ne mások véleményére koncentrálj. Jó dolog, ha pozitív megerősítést kapsz, de magad miatt csináld, aztán majd észreveszik és megdicsérnek :)

2019. dec. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Természetesen kizárólag magamért teszem:) Kíváncsiságból tettem fel a kérdést. Köszönöm a válaszod, ahogy az előzőnek is.
2019. dec. 31. 10:45
 7/10 anonim válasza:
Én 99 kilóról indultam, most vagyok 84, és ezen a héten mondták először, hogy látszik a fogyás. Pedig 3 mérettel kisebb nadrágokat hordok már :) De még sok van hátra, és nem is az a lényeg, hogy kinek tűnik fel, szép lassan, de biztosan leadom a hátralévő 20 kilót, az a lényeg, hogy magammal legyek majd elégedett :)
2019. dec. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, gratulálok, 99 kg, az szép eredmény, csak így tovább!

Neked is kitartást, kérdezö.

Èn csak 22 kg-ot dobtam le, szülés után annyi maradt rajtam.

- Volt aki nem vette észre abszolút és semmit nem mondott.

- Volt aki tudom, hogy észrevette, de szerintem direkt nem mondott semmit.

- Volt aki közölte, hogy beteg vagyok, hogy lehet ilyen gyorsan lefogyni stb (3,5 hónap alatt ment le ennyi, úgy, hogy nem ettem feldolgozott élelmiszereket és gyümölcsöket, valamint sok húst ettem és minimál ch-t, összvissz kevesebb kalóriat fogyasztottam és mellette heti 5 ször zsírégetö edzés, majd sulyzózás).

Ez a három kategória volt. Nekem összesen ketten mutatták ki elismerésüket.

A legfontosabb, hogy te tudod, hogy megcsináltad. Akaraterö kell hozzá, és az, hogy van hozzá akarateröd h ne zabálj, óriási önbizalmat ad. Legalábbis nekem.

2020. jan. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenki óvatos puhatolózásba kezdett, a legtöbben azt hitték rákos vagyok és amiatt fogyok... mondanom sem kell, az agyamra mentek vele...
2020. jan. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megdicsértek, hogy milyen csinos vagyok, és milyen jól áll az arcomnak, hogy véknyabb.
2020. jan. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!