Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogytam és a ruhák is nagyobba...

Fogytam és a ruhák is nagyobbak, látványos, de a mérleg csak 2 kilót mozdult lefele. Miért?

Figyelt kérdés

2019. dec. 17. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ne foglalkozz a mérleggel

az izom nehezebb mint a zsír.

az a lényeg hogy te jól érezd magad, egészségesnek és boldognak a bőrödben illetve at számít hogy mit látsz a tükörben.

a mérleg csak egy szám... 😊

2019. dec. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zsírból leadtál, de közben izmosabb lettél, ami mindenképp jó!
2019. dec. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy miből származik a testsúlyod; egységnyi izomszövet kisebb térfogatú, mint a zsír, ill. feszesebbé is tesz. Ha megterhelő az edzésed, ami stimulálja a csontjaidat is, azok sűrűbbé, ezáltal valamennyivel nehezebbé is válnak.
2019. dec. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy korábban is írták, engedd el a mérleget. Pár napja valaki hozzászólásban elküldött egy nagyon jó linket erről, ahol kisebb-nagyobb változások történtek a képeken szereplők alakjával, a súlyuk viszont minimálisan vagy egyáltalán nem változott. Inkább centizz, ha mindenképp mérni akarod, de én is azt javaslom, hogy ha jól érzed magad a bőrödben, energikusabb vagy, akkor hagyd ezeket a fenébe, és örülj.
2019. dec. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!