Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire jó ez az ételmennyisé...

Mennyire jó ez az ételmennyiség amit ma megettem?

Figyelt kérdés

Reggeli:1főttojás,1 nagyobb szelet pirítós,1paradicsommal,felvágottal és egy pohár házi tehén tejjel.

Ebéd:1tál bableves és egy banán.

Vacsi:2 csirkecomb paradicsommal.


Van amikor többet eszek,általában többször és más gyümölcsöt meg zöldséget,de ma csak paradicsom és banán volt itthon.


Amellett 80 percet mozogtam(30 perc aerobik,50 erősítés)


2010. júl. 20. 22:14
 1/6 anonim válasza:
Szerintem teljesen rendben van, csak vigyázz, hogy a banán fogyasztást ne vidd túlzásba, mert nagy a gyümölcscukor tartalma.
2010. júl. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a kaja kevés.Én biztos éhen döglenék.Zabálj sokat az nem árt.
2010. júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha 8 éves vagy és 30 kg, akkor tökéletes
2010. júl. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kicsit kevésnek tűnik, dehát jobb mint a sok koplalós itt.
2010. júl. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem tudom mi bajotok a mennyiséggel, én mindig ennyit vagy ennél kevesebbet eszem, nem vagyok éhes és bőven tartom a súlyom. szóval szerintem ha neked sem korog a gyomrod, akkor ez jó kaja volt
2010. júl. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A mennyiséggel nincs nagy baj, de ha fogyózol, akkor ne igyál házi tehéntejet, mert iszonyat zsíros!
2010. júl. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!