Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy vegyek erőt magamon hogy...

Hogy vegyek erőt magamon hogy ne egyek annyit?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér de van feleslegem amit le szeretnék adni. Olyan típus vok akiről nem könnyen mennek le a kilók és a sport önmagában nem elég...koplalni is kell.:(

Akik elszántan fogyóztok hogy vesztek erőt magatokon hogy ne egyetek?Ajánlanátok nekem ötleteket?Köszönöm


2010. júl. 21. 06:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 2 féle képpen szoktam:

-vagy kirakok háttérnek egy olyan lányt akinek olyan alakja van amilyet én akarok

-vagy egy olyat akinek olyan alakja van amilyet NEM akarok, és olyan undorító, hogy minden alkalommal lehánynám a képernyőt amikor meglátom...

De nálam a 2. jobban működik :D

Vagy lefoglalom magam valami mással evés helyett. Futok, sétálok egyet, itt baszom a rezet :D napozok, elmegyek szoláriumba, amitől tudom, hogy szép leszek, tusolok (mert akkor ugye meztelen látom magam, és szembesülök vele, hogy bizony még fogynom kell) fogatmosok, relaxálok, felteszek egy arcpakolást. Stb :)

Vagy még azt is szoktam, mondjuk ahoz nagy akaraterő kell, de főzök/sütök valamit a gyerekeknek, amiből aztán nem eszek persze. De ez tényleg nagyon nehéz.

Tegnap pl. evés helyett csináltam egy kis rakott tésztát, de olyan nagy sikere lett, hogy még ha akartam is volna enni belőle se tudtam volna mert 10 perc alatt elfogyott az egész tepsi :D

2010. júl. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is két féle képpen ösztönzöm magamat.

Az egyik hogy szerkesztettem magamról egy képet,egyik oldalán 90kg vagyok,másikon 60.Ezt szoktam nézegetni.:)

A másik:Mikor tornázok mindig a vitrines szekrényünk elött csinálom,pólomat felhúzom,és igy közebn látom a még mindig lötyögö hájat a hasamon.


Ja!Még van mégegy:D Elö kapom a mini szoknyámat és gyönyörködök benne:D Hogy Én aki majdnem 100kg-os volt és térd alatti szoknyát hordott még tavaly nyárom,most miniszoknyába jár!:D

2010. júl. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Téényleg még eszembe jutott, hogy én is szoktam ilyenekkel ösztönözni magam. Pl. fél éve kb. kaptam egy szoknyát ami nagyon feszült rajtam, és térdig ért, na kicsit átalakítottam, levágtam az alját annyira, hogy épp hogy csak a fenekemet takarja, és kitűztem magamnak azt a célt, hogy nyárra az legyen a kedvenc ruhadarabom! Mindig szem előtt hagytam. És láááám jőőn a csoda!!! :D Egyik kedvenc szoknyám lett tényleg :):):):):)

Vagy pl. vettem egy olyan topot ami úgy néz ki mint egy fürdőruha felső, pánt nélküli, és csak a mellet takarja, és megfogadtam, hogy addig nem veszem fel amíg nem leszek teljesen elégedett magammal. Na hát azt még nem vettem fel utcára :( De itthon már merek benne mászkálni. Ez nagyon jó ösztönző, tényleg csak ajánlani tudom :)

2010. júl. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!