Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogyan legyek olyan vékony mint a Koreai lányok?

Sziasztok hogyan tudnék olyan vékony lenni mint a koreai lányok? mit kéne egyek mennyit és mikor? miféle edzést csináljak? jelenleg 57kg vagyok.

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogyás, fogyókúra, vékony, diéta

jan. 12. 16:07  Privát üzenet  

A válaszok

Legyél koreai anorexiás lány!

Barátkozz meg az alakoddal, és egyél sok zöldséget, húst, kevés szénhidrátot; mellette mozogj bármit.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 12. 16:21 Privát üzenet
Én voltam kinn fél évet és az étkezésükben a kulcs inkább a mennyiség szerintem és nem az, hogy mit. Sok rizses, marhahúsos ételt esznek, édességeket, mézes csirkét, csülköt, tésztákat és erjesztett, savanyított dolgokat, a háromnegyed része ugyanaz kb mint amit mi eszünk csak a fűszerezés más, viszont a menzai adagokból kiindulva nem sokat és mozognak. A nap bármely szakában fullon voltak az egyetemi edző termek és a legtöbb csaj gyalogol a futógépen. Órákat. Voltak, akik közben könyvet, jegyzeteket olvastak vagy laptopot bámultak. Szóval nincs csodaszer. Egyél kevesebbet és mozogj többet és legyél koreai mert szerintem genetika is a dolog elég erősen.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 12. 16:23 Privát üzenet
Alapból legyen vékony csontozatod, utána pedig nagyon figyelj a táplálkozásra és mozogj.

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 13. 10:29 Privát üzenet

Ha most 57kg-al nem hasonlítasz, akkor valószínűleg olyan az összes izomtapadásod, hogy nem is fogsz soha...

Európainak születtél,... fogadd el.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 13. 12:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lányok, van itt olyan, aki főleg a combjaira hízik, és máshol vékony?
Átlagos testalkatú lányok! Mekkora a derékbőségetek?
XS vagy S-es méretű lányok, hány cm és kg-ok vagytok? Megy a pacsi
Más vékony lányok is van így?
Kevésbé vékony lányok! Ti hogy fogadjátok el magatokat?
Vékony lányok, ti leírnátok, mit esztek egy átlagos napon?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!