Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan legyek olyan vékony...

Hogyan legyek olyan vékony mint a Koreai lányok?

Figyelt kérdés
Sziasztok hogyan tudnék olyan vékony lenni mint a koreai lányok? mit kéne egyek mennyit és mikor? miféle edzést csináljak? jelenleg 57kg vagyok.

2020. jan. 12. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Legyél koreai anorexiás lány!

Barátkozz meg az alakoddal, és egyél sok zöldséget, húst, kevés szénhidrátot; mellette mozogj bármit.

2020. jan. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam kinn fél évet és az étkezésükben a kulcs inkább a mennyiség szerintem és nem az, hogy mit. Sok rizses, marhahúsos ételt esznek, édességeket, mézes csirkét, csülköt, tésztákat és erjesztett, savanyított dolgokat, a háromnegyed része ugyanaz kb mint amit mi eszünk csak a fűszerezés más, viszont a menzai adagokból kiindulva nem sokat és mozognak. A nap bármely szakában fullon voltak az egyetemi edző termek és a legtöbb csaj gyalogol a futógépen. Órákat. Voltak, akik közben könyvet, jegyzeteket olvastak vagy laptopot bámultak. Szóval nincs csodaszer. Egyél kevesebbet és mozogj többet és legyél koreai mert szerintem genetika is a dolog elég erősen.
2020. jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapból legyen vékony csontozatod, utána pedig nagyon figyelj a táplálkozásra és mozogj.
2020. jan. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha most 57kg-al nem hasonlítasz, akkor valószínűleg olyan az összes izomtapadásod, hogy nem is fogsz soha...

Európainak születtél,... fogadd el.

2020. jan. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

rendszeresen sportolnak és edzenek! + keményebb diétát csinálnak... jah és a plusz!!! ilyen a dns-ük! sokkal jobban feldolgozzák a gyomruk a másik meg nagyon sok halat esznek...! ez is sokat számít mert a hal az nagyon jó diétás kaja! (persze függ fajtától is de a halon sokkal kevesebb a zsír és sokkal könnyebb a húsát megemészteni!)


de itt a lényeg a sok mozgás meg a szervezetük!

amugy meg... vannak olyanok is akik kövérek vagy ilyen chubby tipusuak de azokból is a vonzobb chubby (de pl nem is az a típus ami itt nyugaton van hanem vékonyabb még igy is csak a combokra meg a fenékre megy rá nekik!) ":D

ja amugy ez az 57 kiló nem sok! attól is függ hogy mekkora vagy na meg hogy ez most csak zsír vagy pedig izom is mert az izom az sokkal nehezebb mint a zsír!

2020. jan. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy?
2020. márc. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!