Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy éve diétázok, január...

Egy éve diétázok, január 1-jén volt egy kilengésem azóta nem és ma is (tehat azota eltelt ket het) volt egy ilyen nap. De most felek hogy ez sok igy, es hogy keves het telt el a ketto kozott. Vajon elrontottam?

Figyelt kérdés

2020. jan. 18. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Napold el csalónapnak. Sokan szoktak köztük én is. Az egy éve tartó diétát meg nem lehet elrontani a hízás se történik egyik napról a másikra, hanem a hosszú hetek, hónapok, évek alatt hízik az ember, ezt most számold úgy hogy ahhoz hogy 5 kilót hízz meg kéne enned egy nap alatt

37500 kalóriát ami kb 6 kg oreos milka csoki (60 darab) mert egy tábla oreos milka csoki 100 g amiben 560 kalória van :) ajánlom a kalóriabázis használatát mind fogyás mind súlytartás céljából

2020. jan. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
persze, csak ugye volt mar egy “csalonap” ket hete is. Es csak ezert “felek”...
2020. jan. 18. 23:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mitől félned, van aki hetente tart ilyet.
2020. jan. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokan hetente tartanak de gondolom akkor se ehettél meg annyit amivel 1 év diétát ellehetne rontani ahhoz azért mindennap csalónapot kéne tartanod hogy nyoma maradjon

ahhoz hogy 1 kilót hízz kb 7500 kalóriával többet kell enned egy nap. A hízás is ugyan olyan mint a fogyás csak ugye a fogyás nehezebb ezért tűnik máshogy heti kb 1 kilót lehet hízni és fogyni is még ha csak 2 kilót is híztál a 2 kilengés alatt(amit nem hiszek) azt nem is olyan nehéz leadni főleg ha 1 évig odatudtál rá figyelni akkor könnyen tudod korrigálni

2020. jan. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem rontottàl el semmit. Nem lesz semmi bajod. Én 10+ hónapja vàltottam életmódot, havi 1 csalónapot tartok teljesen tudatosan. Ettől még fogyok folyamatosan.

Nem lesz semmi bajod, csak tartsd az életmódot tovàbb, időnként belefér ha eltérsz. 90% " diéta" ,10% csalónap teljesen normàlis. Főleg hosszútàvon.

2020. jan. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!