Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki heti egy csalonapot tart...

Aki heti egy csalonapot tart az ugyis tud fogyni? 6 nap <-> 1 csalonappal szembe

Figyelt kérdés

2020. jan. 21. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is így hülyeség fogyni akarni, hogy nem ehetsz bizonoys ételeket, ezt ugyanis nem tudod életed végéig tartani.

Éppen ezért jobb olyan étrendet kialakítani, aminek keretében mindent ehetsz, csak a mennyiségekre kell figyelni.


Másodszor az sem mindegy, mit értesz csalónap alatt.

Ha csak azt, hogy akkor megeszel egy darab csokit vagy valamivel több kalóriát, mint a normál, az abszolut nem gond, ha azt, hogy aznap a kalóriakereted sokszorosát, az igen. Föleg nem a hízás miatt, hanem mert az emésztörendszeredet teszed vele tönkre.


De ha tartósan le akarsz fogyni és tartani is az eredményt, akkor nem fogyókúrában gondolkozz, hanem életmódváltásban, azaz olyan rendszert alakíts ki, amit életed végéig úgy tudsz tartani, hogy jól érzed magad vele.

2020. jan. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már az elején a kiskapukat keresed az rég rossz. Nyilván nem rontja el a diétát az, hogyha péntek este megeszel két pizzát, de nem így kell hozzá állni.
2020. jan. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
megis mibol gondolod hogy “az elejen” vagyok?:D ezt egy szoval se emlitettem. A kerdes elmeleti volt azt se mondtam,hogy akarok ilyet. Sot semmi infot nem mondtam, csak kerdeztem valamit ✌🏼
2020. jan. 21. 12:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, ha nem zavar hogy ha havi pár dekánál többet nem fogysz le (kérdés persze hogy mennyi extra kalóriát viszel be ilyenkor)
2020. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Perszehogy lehet. 5 honap alatt fogytam 17kgt úgy, h hetenete 1-2x ettem édességet, illetve kenyeret. Annak semmi értelme, ha valaki megvonja magától azt, amit megkíván. Csak mértékkel kell enni belőle.
2020. jan. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!