Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt lehet már...

2 hónap alatt lehet már annyit fogyni, hogy az látványos legyen? Mennyit kellene hozzá edzeni? Hogyan kellene étkezni?

Figyelt kérdés
167 cm mags vagyok és 97 kg, nő. Eléggé gyorskaján élek és irodában dolgozom napi 10 órát. Pizza, KFC, gyros kis kínai amit oda rendeltem eddig, mellé 3-4 latte, kis csoki, nasi ez meg az. 2 év alatt +25 kg. Úgy érzem itt az ideje változtatni.
2020. jan. 17. 15:07
 1/5 anonim válasza:
Az egészséges 3 hónap alatt 15kg,fél év alatt sikerülhet de nagyon kell akarnod.
2020. jan. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

153 cm, 80-ról indultam. Már az első hónap (4 kiló kb) látványos volt, ruhában és nélküle is.

Úgy kell étkezni, hogy innentől kezdve mindent magadnak lemérsz grammra pontosan és főzöl. Mindennap. Nincs se gyorskaja, se latte, még egy pici csoki sem. A legegyszerűbb, ha regisztrálsz kalóriabázisra. Az kiszámolja neked, hogy mennyi kalóriára és makro tápanyagra van szükséged ahhoz, hogy fogyj. Millió egy minta étrendet találsz a neten, rengeteg cikket, azokból összetudod rakni, hogy mit kell enned.

Ez jó lehet indulásnak: [link]

Edzésnél ne akarj sokat, mert ha elkezdesz heti háromszor edzeni abba is fogod hagyni hamar. Először legyen csak heti egy edzés, plusz mindennap sétálj többet. Szállj le korábban a villamosról és gyalogolj, stb.A mozgás legyen a mindennapjaid része.

Ha egészségesen szeretnél fogyni akkor egy hét alatt max egy kilót fogsz leadni. Értelem szerűen ha 25 kilótól szeretnél megszabadulni akkor ez minimum 25 hét lesz. Nagyjából fél év. Ennél hamarabb nem egészséges.

2020. jan. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én régen 175cm/100 kilóról fogytam 25 kilót, 75 re, az első 18kg senkinek nem tűnt fel. Ez egy elég rossz módszerrel, koplalàssal történt, nem tudtam se végig csinàlni, se megtartani. Pedig màr csak 10 kg lett volna hàtra.

Évek teltek el. Sokszor próbàltam fogyókúràzni, sikertelenül.

Tavaly életmódot vàltottam, 170 kilóról fogytam 35 kilót eddig, 135 vagyok most, még senki nem vette észre, de ez úgy gondolom természetes még ebben az àllapotban, mert rengeteg a felesleg, nem olyan feltűnő. Engem nem zavar. Magamért csinàlom. Még csak nem is a külsőségek az oka, az egészségem miatt.

Sok mindentől függ , mikor lesz làtvànyos.

Én pl ugyanazokat a cuccokat hordom , annyi hogy a nadràgokat övvel mert leesnek, de eléggé lóg mindenhol. Szóval takar is. Az se mindegy mennyire figyelnek az ismerőseid ilyesmire.:)

A többi dolog egyéni, mozogj amit csak akarsz, a kajàt is neked kell kitapasztalni, hogy mivel hogyan érzed jól magad. Fehérliszt, cukor kerülendő, koplalni éhezni tilos!!!! a többi egyénfüggő.

2020. jan. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

" Nincs se gyorskaja, se latte, még egy pici csoki sem. "


Ez tarthatatlan tanács egy olyan embernek, aki eddig napi 24 órában így élt. Ez olyan, mintha napi 2 óra edzést javasolnál. Semmi, ami ennyire drasztikusan eltér a korábbi életétől, nem tartható hosszútávon. Kisebb módosításokkal lehet változtatni szokásokon. PL. csak a reggeli legyen rendben 3 hónapig, aztán lehet foglalkozni az ebédekkel.

2020. jan. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 4- essel. 3. voltam.
2020. jan. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!