Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Omad diétát szeretnék tartani....

Omad diétát szeretnék tartani. Chips bele fér?

Figyelt kérdés

Az omad diéta az olyan,hogy napi 1 étkezés ugyan abban az időpontban minden nap. Nem tudom,hogy abban az egy étkezésbe bele-e tartoszhat bármi. Pl.: 1 zacskó chips. Vagy 1 meleg szendvics. Vagy bármi más.


Ne gyertek azzal, hogy nem egészséges, korházba is kerülhetné ezzel stb. Valakinék ez megterhelő,de nekem nem.

Már korrában is csináltam már, nem lett semmi bajom.


Péntekig kéne lefogynom pár kg.


Még azt is bevállalom,hogy nem eszek semmit, addig.


Kb. 58kg vagyok és 40-45kg nak kéne lennem, de ez tudom 3 nap alatt nem jön össze.


2020. jan. 28. 16:59
1 2
 1/14 anonim válasza:
55%

Az omad is "divat" diéta.

Hosszan tartó egészséges hatása nincsen.

Belefér a chips.

2020. jan. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Az OMAD alapgondolata konkrétan rossz.

Ugyanis arra épít, hogy "akármit eszel nem tudod egy étkezésben bevinni a napi adagod".

58 kilósan, chips és társaival ezt simán meg lehet csinálni.

2020. jan. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az OMAD nem azt jelenti, hogy napi egyszer azt tömsz magadba, amit akarsz. Ugyanúgy egészségesen és a napi kalória kereted alatt kell enni, főleg, ha fogyás a célod.


Nem. Nem ehetsz chipset, ha fogyni akarsz. Felesleges kalória bármiféle haszon nélkül. Kukába vele.

2020. jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
58rol péntekig 40-45re....ez jó🤣
2020. jan. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Péntekig maximum némi vizet tudsz veszíteni, akkor is ha kb semmit nem eszel addig.

A hízás fogyás átfutási ideje 3 nap...magyarán ha vasárnap bezabálsz 3000 kaloriat, az a merlegen csak szerdán fog meglátszani....

Ha most ezerrel elkezdesz diétázni, pénteken a mérleg max fél kiloval mutat majd kevesebbet, de az is inkább víz lesz, semmi sem.fog látszani belőle rajtad....legalább 4-5 kgot kellene fogynod hogy az látszódjon, ennyit fogyni pedig semelyik diétával nem lehet 3 nap alatt, még akkor se ha egyáltalán nem eszel.


A chipsről meg annyit, hogy a napi kalória kereted 1600-1800 kcal. Nem mindegy miket és mikor eszel, mert máshogy hasznosulnak az élelmiszerek, napszaktól mozgástól összetételtől is függ, de általánosságban elmondható hogy ha napi 1200 kalória kórül eszel, akkor már egész jól fogyhatsz...(havi 1-2 kilót, nem három nap alatt négyet....) míg ha 1800 kcal felett eszel akkor hízol. Mindkettő lehetséges ha csak napi egyszer eszel....

2020. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Nem mindegy miket és mikor eszel, mert máshogy hasznosulnak az élelmiszerek, napszaktól mozgástól összetételtől is függ"


Na, ekkora ökörséget is már rég olvastam.

2020. jan. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tehát az szerinted mindegy hogy reggel 8kor eszel meg edzés előtt egy snickerst vagy este 10kor az ágyban a tv elött? Szerintem nem. Ahogy az sem mindegy hogy mit társítasz a szénhidrat melle mert van ami segiti a felszivodast van ami nem stb
2020. jan. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
tényleg teljesen mindegy. de nem csak szerintem, hanem igazán hozzáértő emberek szerint. mindegy mit mikor eszel - komoly testépítőknél, sportolóknál számít az edzés utáni fehérje- és szénhidrátbevitel, de még nekik is órák állnak rendelkezésükre pl. a fehérjepótlásra, nem kell rögtön az öltözőben kevergetni a cuccokat, mint ahogy sokan csinálják.
2020. jan. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ui. és igaz, hogy én csak egy ember vagyok, de én pl. minden egyes este megeszem egy snickerst este 11-12 körül az ágyban (ok, fehérjeszeletet, de effektíve olyan mint egy snickers, ha nem hazudunk magunknak)
2020. jan. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A hormon szintek teljesen mások, mikor felébredünk, meg amikor ágyba megyünk. Pont a hormonok miatt kerül máshogy feldolgozásra az étel.


Egy kicsit többet kellene tájékozódni, mielőtt tudatlanul leugat mindenkit.

2020. jan. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!