Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen alak típusba tartozom,...

Milyen alak típusba tartozom, lehet-e rajta változtatni és hogyan?

Figyelt kérdés

Képet nem akarok kitenni, de lemértem magam kb. mindenhol. :D


145 cm vagyok, 43 kg.

A váll körméretem 88 cm, mell körméretem 80 cm, derékbőségem 70 cm, csípőbőségem 87 cm, a combom legvastagabb részének körmérete 56 cm, a lábhossz pedig 64 cm.

Ránézésre vékony vagyok, de a hasam nagy, és a seggem se nevezhető kicsinek.


Milyen alaktípusba tartozom?


Hogyan lehetne elérni hogy lemenjen a hasam, és vékonyabb legyen a derekam?


Az álom alakom egyébként ilyen lenne, bár tudom nem fogom elérni mert másmilyen az alakom...:

[link]


Előre is köszönöm a válaszokat!

23/N



2020. jan. 29. 20:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%
#1 mega LOL
2020. jan. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Javítok: előre is köszönöm az olyan válaszadóknak akik nem fogyatékosok.
2020. jan. 29. 20:13
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Körte. Amit te mutatsz, az homokóra. Kezdj el sportolni, odafigyelni, hogy miket eszel (igen, attól hogy vékony vagy, még lehet, hogy nagyon rosszul étkezel), aztán meglátod, hogy sikerül-e kihozni magadból az álomalakot.
2020. jan. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szàmok ( mell derék csípő aràny alapjàn )alma testalkatú vagy. A körtéknek és a homokóràknak vékonyabb a derekuk.

A derék nàlad nagyon nem hangsúlyos, aki ilyen alkat annak soha nem is lesz az. De természetesen az egészségesebb életmód, testsúly és mozgàs mindenkinek fontos.

2020. jan. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ha behúzom a hasam akkor 63 cm a derekam. Ez még így is alma alak?

Ettől féltem egyébként....

2020. jan. 29. 21:48
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Természetes àllapotban szàmít a mérés csak. De ettől még lehetsz csinos:)
2020. jan. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
34%
Igazából ha eddzel a hasadra eleget akkor lehet homokóra alakod(bár lehet pár kilót le kell adnod mellé)Én eredetileg alma alakú voltam,de fogytam+eddzettem(Bár még nincs meg az álom test,de Közelebb vagyok már egy körtéhez mint almához.)Ez csak azt jelenti hogy többet kell figyelned az eddzésre.Tehát lehetséges a homokóra alak,de mellé valószínűleg lesz kockás hasad.
2020. jan. 30. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek ne hallgass a 7-esre, nem kell tovább fogynod. Az alkatod inkább azt jelzi, hogy hova raktároz a szervezet. Azon ha belegebedsz sem fogsz változtatni. És nincs lokális fogyás.

Természetesen ez messze nem a világ vége, ahogy előttem írták, ettől még bőven lehetsz csinos. Edzéssel tedd hangsúlyosabbá a combod, feneked. Persze, mindenhová érdemes edzeni, de izmot építeni leghatásosabban súllyal lehet, így alsótestre neked azt javasolnám.

2020. jan. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%

#7 baromságot ír, ez az egy, ami nem fog változni, hogy milyen a felépítésed, mert ezt 2 dolog adja: Csontváz felépítése + hova hízol.

Persze lehet jól kinézni, odafigyelni, stb, de a fentiek nem befolyásolhatóak.


Amúgy én téglalapnak mondanám. Kim Kardashian alakja az álomalak nekem is, de sose leszek olyan, kb ilyen alakom van

[link]

(165/63, 96/72/96, combom 56 nekem is.)

2020. jan. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ez az álomalakom. 10 kiló mínusz és megvan. 🙂
2020. jan. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!