Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne fogyjak...

Mit csináljak hogy ne fogyjak tovább?

Figyelt kérdés

Az a gond hogy túl meleg van és semmilyen ételt nem kívánok,ezért nagyon keveset eszem,tudom hogy enni kell de képtelen vagyok pár falatnál többet enni,mit tehetnék? :S

166 cm és 48 kg vagyok...

15/L


2010. júl. 22. 21:23
 1/10 anonim válasza:
47%
egyel egesegtelen es zsiros kajat foleg lefekves elott ;)
2010. júl. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

egyel egesegtelen es zsiros kajat foleg lefekves elott ;)

21f :p 85kg (bar en fogyni szeretnek :P ha atlehetne teleportalni kuldernek szivesen neked nehany kilot :P)

2010. júl. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Nekem is ez a gondom :( 163 cm vok és 48kg-ról lefogytam 2 hét alatt 45-re!Akármennyit eszek semmi sem látszik!:(

Talán ha pizzát ennék minden nap akkor jönne rám egy kis hús, de sajna nem tehetem meg!:S

Szerintem minden félórában együnk valamit, ha más nem gyümölcsöt, cukrosabb dolgokat. :)

2010. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell aggódnod, egyrészt semmi baj a súlyoddal, ennyi idősen én is ennyi voltam.

Másrészt ha vége lesz a melegnek, úgyis visszaszeded azt a pár kilót.

Normális, hogy ilyenkor nem vagy éhes. Én sem.

2010. júl. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
csak az a gondom hogy nagyon vékony alkat vagyok és tiszta csontos mindenem,nem valami szép látvány :S
2010. júl. 22. 22:14
 6/10 anonim ***** válasza:

ne egyél egész nap!

aztán ha eljön az éjfél amikor a legtöbb normális ember már nem eszik. te ráveted magad valami nagy cupákokra.

Attól biztos elindulsz a hízás csigalépcsőjén felfelé;)

2010. júl. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kezenfekvo lenne zabalni a zsirt es a csokit lefekves elott..:) de inkabb ne tedd.azert mert nem hizol,attol meg a sok zsir es cukor felhalmozodik a szervezetetdben. mit szolnal egy kis gyurashoz?pakolj magadra par kilo izmot inkabb,es egyel mindent amit megkivansz,de sok zoldseg es gyumolcs mindig szerepeljen az etrendedben.
2010. júl. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet. Inkább sport, és izomba szedjél fel pár kilót, ne hájba. Nem szép, ráadásul az egészségedet is tönkreteszi a sok cukor és a zsír. Sok fehérje, zöldség, gyümölcs, olajos magvak (sótlan). Az utóbbiban nagyon sok kalória van, de mégis egészségesek.
2010. júl. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
értem :) lehet hogy elkezdek sportolni,köszönöm a válaszokat :)
2010. júl. 23. 08:47
 10/10 anonim válasza:
ha sportolsz akkor igyal kecske tejet az sokat segit (nem hizni ..hanem fejlodesben ;) )
2010. júl. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!