Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok?

Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés

Hűha.. voltam 95kg, lefogytam 70re 2 hónap alatt,

Most újra 90 kg vagyok ( mert elcsesztem az első diétámat, túl Drasztikusan volt)

Heti 3-4 alkalommal -járok 1.5-2 órát edzeni, ebből 40-60 perc a gyors séta meredeken és a többi súlyzós edzés.

Teljeskiorlesu kenyeret eszem, csirkemell, zöldség, gyümölcs. Lenmag napi 1-2 evőkanál .

Sok rostosat eszem és 2-3 liter vízet iszom. Akkor miért nem fogyok? A lassu anyagcsere miatt?? Nem értem!!! Napi 3-4 étkezésem van.


2020. febr. 5. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a mennyiséggel lesz a baj. Ha lassú is az anyagcserét, attól még kellene fogynod,csak lassabban.
2020. febr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jól összeállított étrend kell. Amit írsz, nem az.
2020. febr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

"Teljeskiorlesu kenyeret eszem, csirkemell, zöldség, gyümölcs. Lenmag napi 1-2 evőkanál ."


Ezeknek az aránya nem mindegy. Illetve a teljes kiőrlésű kenyér nem kalóriaszegényebb, mint a fehér társa.

2020. febr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Az anyagcseréd valószínű kàrosodott, és most visszaüt, és a leíràs alapjàn van egy olyan gyanúm, hogy most sem viszel be elég energiàt. Pl a zsír 100% ra írom, hogy kevés, pedig fontos tàpanyag. Főleg ha zöldségekből fedezed a szénhidràtbeviteled legnagyobb részét. Ehetnél pl olajos magvakat, zsírosabb húsokat, adhatnàl a zöldségeidhez zsiradékot. Amúgy tényleg csirkemellen akarsz élni egész életedben?

Szerinted ez így amit csinàlsz, egy életen àt tartható vagy megint jojózni akarsz?

2020. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!