Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan NE legyek farkaséhes...

Hogyan NE legyek farkaséhes mielőtt megjön? 1400 kalóriát eszek egy nap, tök jól mennek lefelé a kilók szépen lassan de most mielőtt megjött elég csúnyán belecsaltam. Kb 2200 lett per nap

Figyelt kérdés

Diétázom de az utóbbi 4 napban sorozatosan belecsaltam, szinte alig tudtam magam kontrol alatt tartani. Nem extrém belecsalások voltak csak 4-5 szelet extra rozskenyér de mégis szégyenlem magam. Az edzés pedig nagyon pocsékul ment, csak vonszoltam magam és úgy éreztem aludnék egész nap. Hogyan "védjem ki" az étvágyat és fáradtságot legközelebb?

23L


2020. febr. 17. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit mozogsz? Hány kiló vagy, és mi a cél? Lehet, hogy az 1400 kalória kevés... ha kiéhezteted magadat, nem csoda, ha falásrohamok törnek rád, pláne nem menstruáció előtt. Milyen diétát tartasz? Mit edzel, mennyit?


Ezek mind befolyásolják, hogy hogy lehetne a farkaséhséget elkerülni.

2020. febr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudod kikerülni, ilyen a nők élete. Sajnos a hormon háztartásunk állandó változása nehezíti a fogyást.
2020. febr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
70kg vagyok és soha nem érzek ilyen éhséget csak mielőtt megjön közvetlen. Szóval nem tudom azt mondani hogy x ideje egyre nehezebb tartani a diétát mert nem, csak ebben a bizonyos pár napban
2020. febr. 17. 17:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szedj vitamint emelt dózisban mielőtt megjön. Magnéziumot is. Szúrjál pár szöget egy almába (szedj vasat). Falásrohamra nem tudok mit javasolni, ritkán tapasztalom, akkor megadom magam. Ha meg nem esik jól az edzés, ne erőltesd.
2020. febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2200 kcal nem olyan sok. Ha amúgy betartod a dietád, akkor ez nem lassítja nagyon a folyamatot. Az, hogy nem csokit eszel ilyenkor, pedig csak a bónusz :). Ne legyel emiatt letörve ha a hónap több 27 napján rendben vagy!
2020. febr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez van, 2-3 napig mielőtt megjön. Én egyszerűen többet eszem ilyenkor. Bár az se mindig használ, képes vagyok egyszerre degesz lenni a sok kajától ÉS éhes is. Ha édességet eszem, még rosszabb lesz, de persze nagyon kívánom. Fel is szokott jönni kb. 1 kg, de a mensi után meg lemegy 2 :-) Kicsit gyanús, hogy ilyenkor igazából nem szívódik fel rendesen a kaja vagy ilyesmi, ezért maradok éhes, de nem igazán van módom letesztelni ezt az elméletet. Mikor megjön, mindig hasmenésem is lesz, szóval az is kompenzálhatja előtte a plusz kaját.
2020. febr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hormonok csinálják. Én is így vagyok. Én olyankor elengedtem magam és eszek ami jól esik. Olyankorra kell csalónapot időzíteni.

A súly amúgy is több menzesz alatt, nem is érdemes olyankor mérni.

2020. febr. 18. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Menzesz alatt 2-300 kalóriával növekszik a szükséglet. A hízást meg általában vízvisszatartás okozza ilyenkor.
2020. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!