Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen egészséges és fogyókúrá...

Milyen egészséges és fogyókúrás étrendet ajánlanátok? 17/L

Figyelt kérdés

Eddig úgy gondoltam, hogy reggelire normál, nem fehérjeporos zabkása (tejjel). Ha nem ez, akkor rántotta 2 tojásból virslivel, abonett kenyérrel. Emelett persze kávé.

Ebédre valamilyen csirkehús (olajban rántva, tudom hogy nem egészséges de a családom miatt csak ilyen formában érhető el) rizzsel vagy burgonyával (nem hasáb!) mellé uborka /saláta.

Uzsira kiwit/banánt tudok elképzelni.

Vacsorára (6 óra előtt) joghurt müzlivel (normál, nem édesítőszerrel) vagy kefír puffasztott rizzsel/abonett kenyérrel.


Ez mennyire tűnik tápláló étrendnek, ha fogyni szándékozom?

Nem szeretnék egyoldalúan enni, de meg kell válogatnom mi ad kellő energiát egy hosszú naphoz.



2020. febr. 23. 21:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó

Ebben a korban nem szeretnék kifejezetten egy táplálékcsoportból fogyasztani, az nem lenne hasznos,sőt. Inkább minden nap mindenből egy keveset. (igazítva a fent leírt étrenden

2020. febr. 24. 17:51
 12/14 anonim válasza:
53%
Kedves kérdező! 10# vagyok. Ezek szerint nem voltam érthető😃 ez az étrend nem arra vonatkozik hogy csak egy tápanyagcsoportot fogyassz, hanem hogy azt milyen arányban. Természetesen emellé egyél zöldséget, gyümölcsöt, tejterméket, stb.. Csak mondjuk amíg a szénhidrát napon pirítóst reggelizel zöldséggel és kakaóval, következő nap vajas kenyeret, harmadnap pedig avocados salátát olíva olajjal. Ilyesmire kell gondolni🙂
2020. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
0%

Tudod nem tudom nem felbzsni az agyamat o ra pontozzatok le a tejtermekes valaszt. Hogy lehet ez az orszag ekkora suttyo sudribunko senkihazi hurkaparasztok gyuelekezete? Hogy lehetsz annyira buta 2020 ban hogy azt hiszed hogy csak a tejtermekbem van kalcium??? Hogy?

2o20 van nem 1950! A jo eletbe bele. Gyikozni van esZed a tanyarol de kiguglizi miben van kalcium az mar luxus a tanyan.

2020. febr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ha a tej fogyasztás ultragáz,csak idióták fogyasztanak tejet, tejterméket, azért árulja a sok idióta bolt még mindíg, mert sok az idióta, aki megveszi és megeszi/megissza? Nyugatra, ahol fejlettek,már évek óta nem árulják?
2022. márc. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!