Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit változtassak még hogy...

Mit változtassak még hogy sikerüljön fogyni?

Figyelt kérdés

10-15kg-ot szeretnék fogyni de akár már 5-tel is boldogabb lennék. Nagyon fontos nekem hogy hány kiló vagyok, már szinte beteggé tesz hogy hiába szeretném nem fogyok semmit. Nem eszem zsíros ételeket, sem sok édességet. Csak mentes vizet iszok. Általában csirkehúst eszek, ritka amikor nem vagy ha nem akkor is csak kis mennyiségben eszek. Igaz nem vacsizok de mindig csipegek valami olyat ami nem hízlal, ha mást nem 1-2 szelet sonkát eszek..ilyesmiket. Évek óta nem vacsorázok, de mivel így raktározni kezdett a szervezetem ráálltam arra hogy ilyen sonkaféléket eszegetek vagy gyümit.

Mit kellene tennem hogy sikerüljön lefogyni? Van ötletetek, tanácsotok?

Jah és még annyit hogy az utóbbi pár hónapban egészségügyi okok miatt nem tudtam sportolni, mozogni de aug.-tól remélhetőleg újra elkezdhetem.

19L


2010. júl. 24. 11:45
 1/3 Harrr ***** válasza:
Sem SOK édességet??? Eszel édességet? :D Tetszik a hozzáállásod :DDD
2010. júl. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha fogyni akarsz, és nem is mozogsz, akkor az édesség TILOS! Vacsorára ne egyél gyümölcsöt, inkább csak délelőtt, mert a gyümölcscukor is cukor. Vacsorára inkább tojásfehérje, zsírszegény túró hal és csirke menjen zöldséggel. Mozogni pedig KELL. Ha mást nem, sétálni. Az is sokat számít.
2010. júl. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Eszek édességet, de nem mindennap és nagyon keveset.

Tudom hogy mozogni kell, persze. Sétálni szoktam most is de intenzívebben nem tudtam most mozgást végezni mert volt egy betegségem. Régebben eljártam aerobik órákra és itthon is sokat tornáztam.

Az a gond hogy nem szeretem a tejtermékeket, de akkor marad a többi.

Köszi!

2010. júl. 24. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!