Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg vékony...

Szerintetek tényleg vékony vagyok?

Figyelt kérdés

Olyan 187-189 cm körül vagyok és 83 kg és mindenki mondja hogy milyen vékony vagyok és én is annak látom magam.

98 kg-ról sikerült ennyire lefogynom.


2020. márc. 3. 22:53
 1/6 anonim válasza:
66%
Ha mindenki azt mondja és te is annak látod magad akkor vékony vagy.
2020. márc. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Attól függ, honnan nézzük. Tinifiú koromban mindenkit egy hatalmas dagadt pacáknak mondtam volna, aki 180-egynéhányhoz több mint 50-valahány kiló. 30-as fejjel azt mondanám: hát nem vagy valami testes gyerek, és azzal a 98-cal se lehettél egy olyan kóros Maci Laci, hogy hú de minden áron fogyni kellett volna... ha csak nem akarsz direkt kockahasat villogtatni.
2020. márc. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán lehetsz vékony ennyivel, hacsak nem valami nagyon fura alkatod van. Sajnos a társadalom többsége testképzavaros, ezért tartják a normális tartományt már túl vékonynak, az enyhén kövér lett az alap.
2020. márc. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt max fénykép alapján lehet megmondani. Nézhetsz ki jól 95 kilósan is ha van rajtad izom, de nézhetsz ki 83 kilósan gyíknak is ha nincs rajtad semmi csak zsír.
2020. márc. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Adatok alapján pont jó. Egy kép többet mondana, de ahogy az előttem lévő is megmondta, már az enyhén teltet tartják normálnak, a normál pedig túl vékony.
2020. márc. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Testzsírszázalék alapján lehetne megmondani... Ilyen súllyal lehetsz bármi. Ha 150 kiló lennél és nem testépítő, akkor 100% hogy elhízott, de 83 kg-nál már tudni kéne az arányokat is.
2020. márc. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!