Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik, hogy emiatt vékony...

Létezik, hogy emiatt vékony lettem?

Figyelt kérdés
Átlagos testalkatom volt viszont eszméletlen vastag lábaim. Részben genetika részben pedig kövér voltam régebben csak onnan nem sikerült leadni. Tényleg fejre is allhattam eszméletlen tomzsi lábaim voltak. Azt vettem észre amióta normálisan mozgok szemmel láthatóan vekonyabbak lettek már-már az elfogadható kategóriába tartoznak. Létezik, hogy napi 15 000 lépés képes 1 év alatt így megvaltoztani a lábakat? Amúgy ugyanazt és ugyanannyit eszek mint előtte.
2020. márc. 4. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen a mozgás igen sokat számít!
2020. márc. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Az egészséges napi átlag lépésszám egy normál felnőttnek 6000-8000 lépés. 15000 lépés az átlag feletti. Ha van mobilod, nyomon tudod követni, hogy hány kalóriát égetsz el akár sétával is.


Én is így fogytam 50 kilót, tudom miről beszélek.

2020. márc. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!