Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vékony testalkat, zavaró,...

Vékony testalkat, zavaró, hasi zsírréteggel? Bővebben lent ⬇️

Figyelt kérdés
Sziasztok! 27 éves nő vagyok,165 cm., 55 kg. Tehát vékonynak, vagy átlagosnak mondható. Viszont szembetűnően nagy hasam van/volt mindig is. Diétával korábban annyit értem csak el, hogy lement a cici, combok, de a has maradt.. Jelenleg próbálok odafigyelni az étkezésre, mellette hulahoppozok rendszeresen, plusz hasizom gyakorlatok, de eredmény nulla. Azok véleményeit, tapasztalatait szeretném kérni, akik hasonló helyzetben vannak, esetleg sikerült eltüntetniük valahogyan a felesleget erről a területről. Köszi előre is!

2020. márc. 10. 22:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"alkati probléma, anyukám is ugyanez a forma.. Viszont nem tudom elfogadni, hogy egyszerűen nem tudok változtatni rajta"

Akkor ez már pszichológusra tartozik.

2020. márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem tartozik pszichológusra, nincs testképzavarom, egyszerűen csak nem túl szép látvány pl. fürdőruhában vékony testalkathoz egy terhesnek tűnő pocak.. És úgy gondolom, ha sokaknak sikerül eltünteti, talán nekem is.. Ezért kérdeztem itt azokat, akiknek esetleg van bevált módszerük.
2020. márc. 12. 20:14
 13/13 anonim válasza:
Sikerült azóta?:)
2023. júl. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!