Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fel alá járkálok a konyhába...

Ha fel alá járkálok a konyhában, azzal hatékonyan fogyhatok?

Figyelt kérdés
Szeretek fel alá járkálni a konyhában, de igazábol a ház bármely részében. Előfordul, hogy táncolok is valami jó zenére. Szerintetek ezzel a módszerrel le tudok fogyni pár kilót?

2020. márc. 12. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
~10 percenként 50 kcal energiát fogyaszt ez a mozgásforma. 1 kg leadásához ~9000 kcal energia deficit szükséges. Kb 30 óra kell ebből a mozgásformából,hogy leadj 1 kg -t. Nem írtál semmilyen paramétert magadról. Így ez a szám lehet kevesebb is. De 26-30 óra között van ker kiló.
2020. márc. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, ebbe még meg sem izzadsz.
2020. márc. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
ha közben eszegetsz-csipegetsz, akkor nem nagyon
2020. márc. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
80%
Az èn meglátásom szerint hatèkony ha közben kerülöd a táplálkozást ès bővíted a tudásod angol szavakkal.
2020. márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
20%
Ha fel-alá járkálsz a konyhában és semmi mást nem csinálsz szerintem is az egyik legjobb fogyókúra!
2020. márc. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Ööö...ha ideges vagyok, én is fel-alá járkálok, de sose fogytam ettől. Valószínűleg "Nem" a válasz.
2020. márc. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem sokat, de számít, nyilván ez is plusz kalória. Meg amúgy is minden mozgás előnyösen befolyásolja az inzulinérzékenységet, inzulinszintet. De persze ahhoz nem elég, hogy ha két pofára zabálod az édességet, akkor mégis fogyj, tehát az étkezésen sok múlik.
2020. márc. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit főzöl közben. :)

Egyébként hozzásegít a fogyáshoz, de azért valami komolyabb sportot is kéne űzni.

2020. márc. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!