Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy adjam le az 5 kiló...

Hogy adjam le az 5 kiló feleslegem mert nem vagyok magammal kemény?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha lelkileg puhány vagy, akkor ne csodálkozz, ha testileg is. Légy erős, tornázz és diétázz keményen és meg fog látszani.
2010. júl. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Hashajtó
2010. júl. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a legjobb, ha olyan mozgásformát választasz, amihez nem kell magaddal keménykedned. Ezek leginkább az aerob mozgásformák zenével végezhető változatai lehetnek :)

Pl zenés aerobic, amitől valósággal függővé válht az ember, vagy zenés futás, vagy tánc! Akár otthon is, ha úgy jobban érzed magad, de a kitartás, és az élvezhetőség nagyban nő, ha közösségben végzed ezeket a sportokat! keress egy jó aerobic csoportot, ahol hetente párszor elszórakoztok, vagy csődíts össze pár barátnőt, hogy együtt űzzetek valamilyen mozgást, járjatok úszni, bringázni, futni, aerobicozzatok együtt valami DVD-re, így inkább buli lesz, és nem kell magad keresrvesen rákényszeríteni. :)


Kaják terén pedig kerüld a finomított dolgokat, a cukrot, fehér kenyeret.

2010. júl. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De már mérlegre nem merek rá állni lehet tenni vele valamit
2010. júl. 25. 13:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

13:23 vagyok

5 kiló miatt nem mersz mérlegre állni? Ugyan! Csak csinálj olyan mozgást, amit leírtam, táplálkozz egészségesen, sok gyümölcs, zöldség, fehér húsok, semmi üdító, meg nasi...

Így 5 kiló hamar lemegy, ne aggódj.

2010. júl. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bubuzéla ***** válasza:
100%
Mindig írigyeltem azokat, akik így meg tudják mondani hány kg felesleg van rajtuk. Én már évek óta edzek, de halvány fogalmam nincs mennyi felesleg van rajtam, nem is érdekel. Egy a lényeg: milyen a formád.
2010. júl. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
spinning vagy kangoo és mellé ha slátát eszel vagy rengeteg joghurtot pudingot ilyesmiket akkor soakt leadhatsz
2010. júl. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!