Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges a modell alkat...

Lehetséges a modell alkat elérése?

Figyelt kérdés
Szóval, mivel fogalmam sincs mivel szeretnék foglalkozni a jövőben (bár még diák vagyok) ha van rá lehetőségem ki szeretném próbálni a modellkedést. Adataim: magasság 175; mell 82;derék 64; csípő 96. Már egy hónapja futok, hasra edzek, és próbálok odafigyelni az étkezésre (pl. ne egyem túl magam, egészségesebb táplálkozás). Így el tudom érni a derék 60 és a csípő 90 kritériumokat? a válaszokat előre is köszönöm.

2020. márc. 19. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy próbálsz odafigyelni, az étkezésre nem elég. Biztosan pár kg-ot fogynod kell a mozgás mellet.

Ha tényleg érdekel beszéld meg a szüleiddel, hogy mit szólnak hozzá, és keressetek egy szimpatikus ügynökséget. Ezekkel az adatokkal már foglalkoznak veled, ha az arcformád megtetszik, bőröd rendben van.

2020. márc. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia! Hány kg vagy? Szerintem a csípőd kicsit széles. Ezek alapján körte alakod van. Nem hiszem hogy csípődön tudnál keskenyíteni ez alkati kérdés. De ha szép az arcod és 60 kg alatt vagy szerintem lenne esélyed...
2020. márc. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Eddzél fenékre is, egy formás gömbölyű női fenék nagyon vonzó, rengeteg pasi gerjed rá. 😉
2020. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pont 60 kg vagyok
2020. márc. 19. 19:58
 5/7 anonim válasza:
Megpróbálhatod,de készülj fel rá hogy valószínű elutasítanak. Biztos vékony vagy és jó az alakod a modelleknek 60 kg alatt kell lenniük. Persze ha nagyon szép az arcod és meggyőző vagy van esélyed.
2020. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gungasam ***** válasza:
Lány vagy e vagy fiú?
2020. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lány, 16 éves
2020. márc. 23. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!