Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék modellalkatúra...

Hogyan tudnék modellalkatúra fogyni ilyen adottságokkal?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok, 170 centi, 58 kiló, diéta minden nélkül. Nem mondom, hogy egyeseknek, akik nálam sokkal kövérebbek, ez az alkat nem lenne jó, viszont engem mégis zavar, mert van rajtam némi plusz.. Inkább rosszul oszlik el rajtam a zsír, tipikus skinny fat jelenség vagyok, sokan be is szóltak már nekem hogy malac vagyok, stb.

Nő létemre sajnos a felsőtestem erős, az alsótestem normál kb.. A karjaimon sok a zsír és vastagok, a hasam meg olyan párnás és ha enyhén rácsapok akkor rezeg.. a combjaim göröngyösek, a hátsóm pedig túl nagy, egyszer táncoltam a párom előtt és ilyet szól hogy a hátsó felem különálló életet élt közben.. Melleim közepesek és szép esésűek, de azok is lehetnének kisebbek, mivel egy igazi vékony nőnek nincs nagy melle. A testem kb ennyi, fogynék belőle, egy tizest bőven. Volt már előző posztom, ott azt mondták hogy izmosodnom kéne, de nem, szerintem fogynom IS kéne..

Tegnap óta megint diétázni kezdtem, tegnapi reggelim két főttojás volt, egy szelet abonettel, utána egy joghurt, bent a munkahelyemen tökmagot ettem, jó sokat meg már nem emlékszem mit, vacsi este fél hatkor gyros volt de sültkrumpli nélkül szóval csak a húst ettem meg a zöldségeket és nem kértem hozzá semmilyen szószt vagy csípőst, mert az amúgy is undorító..

Mai reggeli kis adag teljes kiörlésű kakaós keksz volt, kis tea, meg egy joghurt, aztán a munkahelyemen előrecsomagolt virsli saláta,1 teljeskiörlésű magvas zsemlével , meg pár kocka feketecsoki. Most kb úgy érzem hogy el vagyok telítődve, ami jó mert egészséges dolgokat ettem és nem kell ennem egy darabig. Ja, és nagyon sok vizet iszom 3 liter akár meg néha kimegyek az ingyenes fitneszparkba mozgani.

Szerintetek ez egy jó út a fogyás felé? Utálom a testem, szóval jó lenne ha jó lenne :D

segítsetek légyszives:)



2019. okt. 11. 13:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Oké. Jó fogyózást.
2019. okt. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
oké a “módszer”? am köszi
2019. okt. 11. 13:23
 3/19 anonim ***** válasza:
57%

Egyél napi 5x kis adagokat, amiben mellőzöd a lisztet (max. reggelire egy kis teljes kiörlésű jöhet), a rizst, a krumplit, a cukrot és a disznóhúst (hal, csirke jöhet).

Lényeg, hogy meglegyen a napi minimum 5 étkezés, mert ha csak simán keveset eszel, le fog lassulni az anyagcseréd és lelassul a fogyókúrád, aztán meg ha abbahagyod, úgy visszajönnek a kilók, mint a sicc (jojó-effektus).

Mellé nemártana valami edzés is. Fogadj fel 1-2 hónapra egy személyi edzőt esetleg, az segít a kajában és az edzésben is.

2019. okt. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy szerinted mindenki hülye, ezért én is beállok a sorba!

1000kcal körül eszel, 1200kcal alá tilos menni, vagyis éhezteted magad, ez eleve nincs jól; 1500-1700 legalább, amit enned kellene.

Állj neki sportolni, mert azzal amit csinálsz, csak még rosszabb alakod lesz, lógni fog a bőröd mindenhol!

2019. okt. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg ezeket a fotókat:

[link]

2019. okt. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Az elég vilàgos, hogy a fejedben gond van , ha 170 centisen 48 kilós csontvàzra akarsz lefogyni.

De a te dolgod.

Ami a diétàdat illeti, hagy némi kivetni valót. Mivel fogyàs a célod, hanyagolnàm a teljes kiőrlésű pékàrut, vàlts szénhidràtcsökkentettre. Ha hozzàadott cukros joghurt volt az pl nem ok. Hús jó, zöldség jó, olajos magvak jók, és kéne még fehérje, pl tojàs, sajt. Ha mindenàron fogyni akarsz a te ügyed, de NE koplalj mert tàpanyaghiànyos leszel, kihullik a hajad stb. Tehàt nem ajànlatos megvonni a kajàt. Inkàbb meg kell vàlogatni milyen tàpanyagokat viszel be és milyen minőségben. A cél a kevesebb szénhidràt, több fehérje, több zsír. Így lehet a legeredményesebben fogyni.

2019. okt. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem szabad fogyni, menj el inkább egy személyi edzőhöz, aki megtanítja milyen tornákkal tudod a tested formálni a kívánt alakra.
2019. okt. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%

"tökmagot ettem, jó sokat"

A tökmag olajos mag, 100 g-ban 536 kcal van, és 35,7 g zsír... egy kis maréknyi még nem gond, de ha te jó sokat megettél, akkor azért azt nem mondanám diétásnak.


"Mai reggeli kis adag teljes kiörlésű kakaós keksz" Ez aztán a diétás kaja basszus. Kíváncsi vagyok, mennyi cukor és zsír volt abban a kakaós kekszben.


"előrecsomagolt virsli", és ez szerinted egészséges? A virsi nagyrészt szója, meg vághídi hulladék.


Reggelizz zabkását (nem előre csomagoltat), ebédelj sovány húst, rizzsel, párolt zöldségekkel (azért ezt lehet variálni bőven).

Egyénként miért nem főzöl? Miért eszel előre csomagolt vackokat, meg gyrost?


"Most kb úgy érzem hogy el vagyok telítődve, ami jó mert egészséges dolgokat ettem és nem kell ennem egy darabig."

Bizony itt a gond, hogy azt hiszed, az evés hízlal, és ha nem kell enned egy darabig, akkor jó, és az a jó, ha eltelítődtél.

Ezzel a "diétával", amit most csinálsz, semmire sem mész. Egészségesen kell táplálkozni, rendszeresen, és mozogni, nem csak "néha kimenni a kondi parkba".

Ennyire egyszerű a képlet.

2019. okt. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Keress fel egy orvost, mert neked komoly önértékelési gondjaid vannak. Agyilag nagyon nem vagy jól.

Nem is értem, hogy miért akar bárki is úgy kinézni mint egy Auschwitzi túlélő. Az minden csak nem szép, és nem egészséges.

2019. okt. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
bántanak neten, hogy kövér vagyok (meglett férfiak sajnos, többen is ezt írták) , és ha megnézem az összképet, akkor tényleg nem vagyok egy nádszál-alkat :(
2019. okt. 11. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!