Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet fogyni eredményesen?

Hogyan lehet fogyni eredményesen?

Figyelt kérdés
Kb 10 kg. feleslegem van, úgy terveztem hogy eszek ugyanúgy napi 3x csak napközben nem nassolok és kevesebbet eszek (sajnos a sulikoszton nem mondhatom meg hogy milyen kaja legyen)mellette még Rubint Réka dvd-t csinálok. Szerintetek így sikeres lesz kb. nyár végéig lefogynom? Ha nem lécci írjátok le hogy mitkéne tennem. 172 cm/75 kg
2011. ápr. 26. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
sztem 20 kg is lemehetne rólad és a sulikosztot meg felejtsd el-fehérkenyér-péksüti-hígíott sz@arok.
2011. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
63%

Mindenkinek más hoz "hatást"

Én nem ettem cska nagyon keveset és egy idö után hozzá szokik a gyomrod !

(1hét alatt 3at leadtam)

De mellette bicikliztem is.

Szedtem c vitamint, calcium és magnézium pezsgőtabit igy nem voltam fáradt energiahiányos stb a nem evés miatt.

2011. ápr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
El kell járni konditerembe egy héten háromszor, növeszteni egy kis izmot aztán az majd felzabálja a kalóriákat. Mellette persze diéta. Úgy talán összejön nyár végére a kívánt eredmény.
2011. ápr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10 kilónál nem kell többet fogynod!Felgyorsítaná a folyamatot,ha a Réka dvd-ket kiegészítenéd egy kis futással,biciklizéssel(ha még nem bírod,akkor séta,majd kocogás),tehát valamilyen kardio mozgással. Az EGÉSZSÉGES fogyás,a heti 1-1,5kg minusz,nem több!És ne feledd,a fogyás mértékét 70%-ban a táplálkozás és csak 30%-ban a mozgás határozza meg!Simán le tudsz fogyni nyár végére,ha figyelsz arra,h fehérjedús ételeket fogyassz és persze finomított chidrát és cukor nuku!Sok Sikert!:):)
2011. ápr. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat:) amúgy tavaly nyáron lejártam a konditerembe heti 3x, mostpedig a réka dvd mellett járok edzésre is(foci).
2011. ápr. 27. 07:35
 6/7 anonim ***** válasza:

így van 10 kilo bővenelég, 20-at semmiképpen se fogyj az már sok lenne

ha reggelire nromálisan eszel (teljes kiőrlésűszendvics, tojás, csmellsonka zöldségek)

tízórai valamilyen gyümölcsöt

ebédre akkor marad a sulis étel (ha süti van add oda valakinek, tésztából fele annyit, ha a főzelékhez zsíros kolbász van ne kérd rá) uzsonnára egy joghurt vagy alma

vacsorára pedig hús, hal, tojás, zöldségek,túró

nem nasizil, próbálod kerülni a cukrot, zsrít,lisztet és mellette még mozogsz is akkor fogsz eredményesen fogyni

2011. ápr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okés ;)
2011. ápr. 27. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!