Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki fogyókúrázik...

Van itt olyan aki fogyókúrázik és kb minden nap eszik popcornt? (nem mozis vagy mikrós popcornt hanem otthon pattogtatott natúrt) Ugyanúgy fogytok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a popcornt és sok helyen olvastam, hogy a natúr popcorn tökéletes diétás nasi. Érdekelnének tapasztalatok, hogy tényleg így van-e? A chipset és egyéb sós nasikat váltanám ki vele. Persze nem 1 kg-ot ennék meg naponta belőle! :D Kb egy kisebb marék magot pattogtatnék ki.
2020. márc. 22. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen alapon váltsd le a fűszeres chipset sima sósra; pont annyira leszel hatékony.
2020. márc. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tapasztalat? Tudtommal a chipsben (sós vagy sem) jóval több kalória van mint a natúr popcornban amit olaj és só nélkül kell elkészíteni. Sok helyen olvastam, hogy hatékony mivel rostban gazdag de tapasztalatokra lennék igazéán kíváncsi.
2020. márc. 22. 19:50
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
A boltban kapható chipszel meg nasival az a baj, hogy laborban tervezték úgy, hogy kikapcsolja az agyadban az "elég volt" funkciót. Röviden: addiktív. A natúr popcorn (ha te készíted otthon) olyan mint a natúr sültkrumpli, minimális olajjal a sütőben elkészítve. Kalória biztos van benne, de messze nem olyan egészségtelen, és nem eszed degeszre magad belőle. A kukorica mint olyan meg nem sokat ad az embernek, de én azt mondom, még mindig jobb mint bolti szarokat nasizni
2020. márc. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!