Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az étrend milyen szerintete...

Ez az étrend milyen szerintetek egy napra ha épp nincs hús?

Figyelt kérdés

Reggeli:2 (házi) tojásból rántotta 1 szelet teljes kiorlesu pirítós toast

Ebed:zöldséges barnarizs zsirszegeny tejföllel (kis dobozos fele) +ajvar

Uzsonna:1 db főtt tojas

Vacsora 1 kis doboz libamajpastetom kenyér nélkül, 1 db narancs



2020. márc. 23. 15:23
 1/6 A kérdező kommentje:

Fehérje tekintetben is érdekelne illetve dietaba?! Az esti majkrem 200 kalória és 9 g fehérje legalábbis ez áll a dobozán.. Tudom h ez nem túl egészséges de nagyon szeretem

1 óra intenzív súlyzós edzés és fel óra bringázás mellett. Elegendő ez a mennyiség? Esetleg sok? 164 cm 59 kiló vagyok és nő.

2020. márc. 23. 15:28
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
A barnarizs koze keverhetnel valami huvelyest (lencse, borso, bab stb), a feherjek komplettalasa vegett. A majpastetomra mondanam meg, hogy minek, de ha ennyire szereted, rajta :-) Szerintem szamold ossze a makrokat meg a kaloriat valami programmal. Mivel nem mozogsz extrem sokat, a 59 kg-hoz ez akar meg eleg is lehet.
2020. márc. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ettől éhen lehet halni, 800 kcal talán az egész. Attól függ mennyi volt a rizs mennyisége, de nagyon max 1000.
2020. márc. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés ez az étrend, egyenes út ahhoz, hogy tönkretedd a szervezeted és hogy utána szépen visszahízd a dupláját annak, amit le akarsz adni.
2020. márc. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A rizs kB 200 g lehetett. Egyáltalán nem érzem hogy éhes lennék, bár ettől nincs ki zárva hogy kevés ez a mennyiség a szervezetemnek. Zöldségekből elég sokat eszek. Jelenleg sárgarépa uborka paprika de ezekből sokat

Én valahogy így is soknak éreztem. Köszönom az eddigi értelmes kedves válaszokat mindenkinek!

2020. márc. 24. 09:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Néz utána a vegetáriánusok étele között.
2020. márc. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!