Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Ezekkel a méretekkel is vékonykának számítok? Vagy kövérnek?

Mindenki mondja hogy milyen vékonyka vagyok,meg hú de csinos vagyok. Én is úgy gondolom hogy jó alakom van. De(!) a méreteim alapján szerintem kövérnek tűnök. Még senkinek sem mertem elmondani milyenek. És az érdekelne szerintetek is kövérnek tűnök a méreteim alapján vagy vékonynak? Szóval a méreteim:82-67-92. Magasságom pedig 172 cm.

Keress kérdéseket hasonló témákban: vékony, kövér, vékonyka, csinos, méret, alak, alkat

márc. 24. 14:42  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Inkább anorexiás vagy, mint kövér....

A válasz 39%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/14Időpont márc. 24. 14:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem vagyok anorexiás mert nem éheztetem magam.

# 2/14Időpont márc. 24. 14:47 Privát üzenet
inkább koverke

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/14Időpont márc. 24. 14:51 Privát üzenet
hány kg a súlyod?

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/14Időpont márc. 24. 14:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

62 kg vagyok,de főként a méreteimre vonatkozik a kérdés.

# 5/14Időpont márc. 24. 14:59 Privát üzenet
Basszus hogy minden bakfis a számokon lovagol... tükörbe nézel mit látsz, dagadt vagy? Nem? Akkor mi a kérdés???

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/14Időpont márc. 24. 15:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Utolsó: az hogy hogy lehetek vékony ha méreteim alpján meg nem tűnök annak? Meg hogy tényleg annyira rosszak e a méreteim mint gondolom?

# 7/14Időpont márc. 24. 15:47 Privát üzenet

Jaj de buta vagy, mehetnétek már vissza az iskolába...

Ha úgy gondolod, jó az alakod, mi a kérdés? Hidd el, sokan szeretnénk ilyen méreteket - pláne a magasságodhoz, én tíz centivel alacsonyabb vagyok, 90-70-90 körüli méretekkel és nem vagyok "kövér". Olvass inkább, ha unatkozol.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/14Időpont márc. 24. 16:11 Privát üzenet
172cm-hez a 62kg az idealis. Ha tetszik amit a tukorben latsz akkor ne foglalkozz a tobbivel

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 9/14Időpont márc. 24. 16:16 Privát üzenet
Nem hiszem, hogy 3-4 szám alapján értékelni lehetne valakinek az alakját. Ha véleményeket akarsz, töltsd fel néhány fotód valemelyik közösségi oldalra.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/14Időpont márc. 24. 16:18 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ezekkel a méretekkel milyen alkatú avgyok szerintetek (főleg fiúk)?
Milyennek számítok ezekkel a méretekkel? Nagyon kövér vagyok?
Ezekkel a méretekkel nagyon kövérnek számítok?
Ezekkel a méretekkel viszonylag elfogadhatónak számítok? És milyen testalkatúnak? 18/L
Szerintetek ilyen méretekkel kövérnek számítok? És ha igen tudnátok valami fogyás tippet ajánlani?
Ezekkel a méretekkel szükségem van diétára? Vagy milyen módon tudnám nyárra leadni a súlyfelesleget és formálódni?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!