Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezekkel a méretekkel is...

Ezekkel a méretekkel is vékonykának számítok? Vagy kövérnek?

Figyelt kérdés
Mindenki mondja hogy milyen vékonyka vagyok,meg hú de csinos vagyok. Én is úgy gondolom hogy jó alakom van. De(!) a méreteim alapján szerintem kövérnek tűnök. Még senkinek sem mertem elmondani milyenek. És az érdekelne szerintetek is kövérnek tűnök a méreteim alapján vagy vékonynak? Szóval a méreteim:82-67-92. Magasságom pedig 172 cm.

2020. márc. 24. 14:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez a magassághoz 62 kilóval hogy lennél kövér?

Normális a súlyod, a méreteid is. Nem vagy anorexiás sovány, de nem is vagy se dagi, se kövér, se husi. Pont jó.

2020. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Privátodra a válasz: igen, elolvastam a kérdésed. Méretből nincs "jó" meg "rossz". Miért, ha azt mondom, hogy túl vastag a csípőd, akkor fogod a flexet, és lecsiszolsz belőle? Ha elégedett vagy az alakoddal, és általában dicséreteket kapsz, ne foglalkozz a centikkel! Jelentéktelen adatok.
2020. márc. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A számok alapján sem vagy kövér. A modelleknél (akik néhány centivel magasabbak csak nálad sokszor) 90-60-90 az álom, szerinted ők kövérek? :)
2020. márc. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tökéletesen rendben vannak az adataid.
2020. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nagy popsid van kis mellekkel? Írj!
2020. ápr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!