Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezekkel a méretekkel szükségem...

Ezekkel a méretekkel szükségem van diétára? Vagy milyen módon tudnám nyárra leadni a súlyfelesleget és formálódni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, 160cm, 52kg (ami eddig legtöbb voltam az 55kg, de általában évek óta 50kg vagyok)

A suliban a tesitanár is megmondta, hogy nem fogynom, hanem kicsit izmosodnom kéne.

A fenekemen szeretnék változtani és az alhasamon leginkább, de ezen kívül mindenhol feszesedni/izmosodni.

Az alhasamon évek óta van súlyfelesleg, elég nagy. A fenekemet formálni szeretném.

Edzeni egyenlőre konditerembe nincs lehetőségem mert most kezdtem el dolgozni és két hónap múlva fogok úgy fizetést kapni, hogy ilyenekre is maradjon pénzem.

Megpróbálkoznék a diétával ha szerintetek szükséges. Sokat tervezek inni ami eddig nem nagyon jött össze. Vagy gondolkoztam azon hogy lehet elég lenne a cukrot és a szénhidrátot csökkenteni vagy kiiktatni egy időre.

Nem tudom nyárra milyen módszernek lenne látható eredménye rajtam? Ebben szeretném a segítségeteket kérni mert mostanában szeretném kezdeni nincs idő elolvasgatni ilyen sárga kapszula és egyéb irományokat.:)

Képet tudok csatolni kicsit később.

18 l



2018. jan. 4. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

A sárga kapszulában amúgy is elég sok hiba van... Bár lehet, hogy aki nem ért nagyon hozzá, annak sokat segít.


A szénhidrátcsökkentés nem rossz ötlet, nem mindenkinek elég, de sokszor igen jó lépés.


Ha látod, hogy van fölös háj, nem is minimális, akkor fogynod kéne. Ez a számok alapján persze nem jön le, ilyen számokkal lehet felesleged s lehetsz atomszálkás is. De ha reálisan látod a hájat, akkor én a helyedben szálkásítanék, nyilván nagy fogyás nem kell.

2018. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2018. jan. 4. 18:57
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Neked nem diétára van szükséged, hanem izomkiépítésre. Vékony vagy, de idomtalan. Tornázz, eddz súlyokkal, és az alakod szépen kifog fejlődni.
2018. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem formás vagy most is, elég a sport.
2018. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem-igen látok rajtad felesleget. ha nincs időd olvasgatni, keresgélj a neten erősítő edzéseket!


Itt egy rövidebb:

https://www.youtube.com/watch?v=I6t0quh8Ick


Itt egy hosszabb:

https://www.youtube.com/watch?v=Bv_0QWtqfVY

2018. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nincs rajtad súlyfelesleg, elég lesz a sport

otthon is elkezdheted, youtube-on is vannak videók, amikre tornázhatsz

kezdésnek az is tökéletes

2018. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Ha rendszeresen tornazok nyárra látványos eredménye is lesz?

2018. jan. 4. 20:33
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ, mit értesz látványos eredményen. Azoktól a tornáktól, amiket mutattam, jobb erőben leszel, kicsit formásodsz is talán, de nagy változást nem fogsz tapasztalni. Ha jelentősebben szeretnéd gyarapítani az izomtömeged, ahhoz el kell kezdened a testépítést jól megtervezett edzéstervvel, és jól megtervezett étrenddel.
2018. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Teljesen rendben van az alakod. Változtatni úgy tudsz, ha egészségesebben táplálkozol és sportolsz is valamit. Vannak nagyon jó comb és fenék erősítő edzések, de érdemes az egész testet edzeni akár teremben is. De ami jót tesz és nem kell hozzá szinte semmi: kerékpár, guggolás, futás.
2018. jan. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!