Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adhatnék le pár kg-t?

Hogyan adhatnék le pár kg-t?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy lány vagyok aki nincs megelégedve az alakjával abszolút... 57,5-58 kg vagyok és 160 cm. A combjaim nagyon vastagok és szeretnék abból valahogy leadni de nem szeretnék semmi ilyen tablettákat fogyasztani vagy bármi csak szeretnék természetes lefogyni csak nem tudom hogyan :/

Édességeket mostanában jóval kevesebbet eszek talán 1-2 kisebb csoki hetente de azt is szeretném inkább mellőzni...

Valaki tudna tanácsot adni hogy tudjak leadni egy pár kg-t vagy hogy mit egyek s mennyit hogy ne hízzak?

Az is a helyzet hogy látom hogy mennyire vékonyak az emberek az ismerősi körömben s akkor nem is tudom ilyen furcsa érzéseim vannak hogy megkérdőjelezem magam hogy én miért nem lehetek olyan stb...

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat, sokat segít! 😊



2020. márc. 26. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Kevesebbet kell enni. 1200 kalóriás napi étrendeket keress!
2020. márc. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ami nagyon cukros, nagyon zsíros eleme az étrendednek, abból egyél kevesebbet. Keress egy zöldséget, amit akkor eszel ha rád tör a nassolási vágy. Élő fog jönni. (Nekem ilyenek a sárgarépa, a zellerszár, nyáron az uborka.)

Mozogj. Ha már most mozogsz akkor mozogj többet. Próbáld izmosítani a felsőtested.

2020. márc. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a vegán életmódot. Én fogytam 4 kg-ot, a körmöm kiskorom óta nem volt ilyen erős, mert világ életemben beszakadt, letört. A tejtermékektől való állandó puffadásom megszűnt. A hajam egészségesebb, fényesebb. Egyedül B12 vitamint szedek, mert az a talajban és a kezeletlen vízben található meg természetes úton es azt senkinek nem ajánlom hogy fogyasszon. Vegán magyar fitnessmodelleket és testépítőket követve pedig további hasznos dolgokat leshetek el a fogyás érdekében.

Könyv ajánlásaim számodra:

-Növényi étrend a teljes életért

-Hogy ne halj meg

2020. márc. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!