Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? Bővebben lennt

Hogyan fogyjak le? Bővebben lennt

Figyelt kérdés
sziasztok nagyon szeretnék fogyni de egyszerűen nem sikerül(elég nagy a súlyfelesleg, kb 20 kiló). Ma elkezdtem tornázni,nagy nehezen megcsináltam a gyakorlatokat, de utána elrontottam és édességet ettem, mert nem bírtam ki:( Nem szeretnék diétázni, de az a baj, hogy már máskor is próbáltam fogyni és még 2 hét múlva sem látszott meg rajtam semmi, ettől meg úgy elkeseredtem, hogy abbahagytam. Olvastam a fehérjediétáról, 2 hétig kell csinálni és állítólag 8 kiló is lemehet. Tudom, hogy ezek nem valami egészségesek, de mondjuk ha 1 hétig csinálnám és 2-3 kiló lemenne, az már adna egy lökést és jobban motiválna, hogy mozogjak, meg ilyenek. Eléggé gyenge az akaraterőm sajnos:( Attól is félek, hogy kicsi lesz a mellem a fogyástólŰ(most C kosaras melltartót hordok), és ezt nem akarom. Viszont így sem akarok maradni. Állítólag, ha lassan fogy az ember akkor nem lesz kisebb a melle, meg nem szabad ugrálni meg futni, mert ezek is leviszik, hanem oylan gyakorlatokat kell amik nem mozgatják meg azt a részt. Esetleg tudna valaki tanácsot adni, hogy mit csináljak, már nagyon elegem van..!?? Csak értelmes válaszokat írjatok!
2010. júl. 26. 11:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

1 kivizsgálás a háziorvosnál

2 dietetikus

3 személyi edző

2010. júl. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

elsőnek igaza van

kiegészítés:

4. türelem (heti fél kg fogyás)

2010. júl. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
amúgy jó dolog ez a sok szar villámdiéta...csak legyen elég pénzed a plasztikai műtétre, ami a bőröd rendbehozásához kell...vagyis nem is kell pénz, mert úgyis hamar visszaszeded a dupláját
2010. júl. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne egy-két hetes diétákban gondolkozz, hanem teljes életmódváltásban. Nem arra gondolok, hogy ez után no cukor, no fehér kenyér, stb, hanem arra, hogy a mennyiséget csökkentsd. Ne vonj meg magadtól semmit, de csak keveset és lassan egyél, és, ha elmúlik az éhségérzeted, akkor hagyd abba. Este hat után pedig egyáltalán nem lenne szabad enni. Max hatkor egy kefír, aztán arra a napra kész. És a legfontosabb hogy ne jutalmazd magad pár nap után, főleg ne hat után, mert mire hozzászoknál, újra kezdheted és rosszabb lesz. Én nem vonok meg magamtól semmit, ugyanúgy megeszek egy jó pörköltet, vagy pár kocka étcsokit, ha megkívánom (a többit odaadom másnak, ne legyen kísértés), és nyár eleje óta ledobtam egy tízest, pedig aztán rajtam is akad bőven felesleg. Futás helyett menj el úszni, vagy bringázni (esetleg, ha van szobabicikli, napi fél óra). Ahova teheted, menj gyalog, az is több, mint a semmi. Neten pedig fellelhető többféle torna dvd, válassz ki egyet és csináld végig. Vagy, ha szereted a zenét, egyszerűen táncold le magadról a kalóriákat.
2010. júl. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a pár hetes diéták felejtősek. ezekkel sosem fogsz lefogyi. életmódváltás kell, és sport.
2010. júl. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
rendben akkor így fogom csinálni, és nem gondolkodom többé a diétán. köszönöm a válaszokat!:)
2010. júl. 26. 12:03
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak szépen lassan, egészséges diétával szabad. :) Én ugyanebben a helyzetben vagyok, mint te. Ha esetleg szeretnél közösen fogyózni, írj privit. :)
2010. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
szia igen, jó lenne megbeszélni, de inkább te írj privit, mert én vmi miatt nem tudok! vagy vegyél fel msnen, ugyanaz a cimem mint az emailem
2010. júl. 26. 12:13
 9/12 A kérdező kommentje:
ja bocsi az email cimemet nem látod, akkor csak irj privit :)
2010. júl. 26. 12:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, elfelejtettem beállítani. :D Akkor írok én.:)
2010. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!